4476 entry daha
  • sadece arkadaşlık için kullanılamayan app'dir. hele ki sigara alkol ve seks istemiyorsanız.

başka bir üniversiteye geçince arkadaş eksikliği çekmeye başlamıştım. fakat içeri baya bar gibi arkadaş niyetli insana daha denk gelmedim. kızlar burada genelde alcohol buddy, fuck buddy veya gold diggear şeklinde tabi o da ortalamanın üstü erkekseniz. açıkçası ortalama belki biraz altı bir erkek olarakta zaten az çok sevebileceğim kızlarla ile matchleşemiyordum. faydası olmadı mı oldu gözümü açtı kadınları naif göremez oldum. bir kaç yakışıklı ve amacı için kullanan arkadaşlarla sohbetten sonra kadınlar abazalık ve yalan konusunda erkeklerden daha beter durumda. artık hiç bir kıza eskisi gibi hanım hanımcık kibar ve dürüst gözüyle bakamaz oldum. böyle davranışları düzgün olani bile bir pislik yapıyordur kafasına getirdi uygulama. kısaca kadınların büyük kısmı güvenilmezdir. bunun bir tık ötesi sevgilisi varken erasmus partilerinde akan kızdır.

edit: tespitimin daha ayrıntılı ve cinsel yönüyle ele alınmış hali https://www.eksisozluk.com/entry/69332512
  • corona günlerinde milleti sağa kaydırıp eşleşince de "corona var oç" diyen ruh hastalarının da kullandığı bir uygulamaymış bu. yanlış anlaşılmasın bu günlerde samimi olunma taraftarı değilim ama bir one night stand uygulamasında milleti sağa kaydırıp eşleşince de "corona var şeresiz ne seksi" demek dangalaklıktır. ilgi manyaklığı insanı ne hallere sokuyor sözlük...
  • tinder'a girmiş haspam sonra da diyor ki yia bu erkekler neden böyle. lan oradaki erkeklerin çoğu virüsü bulsa yatırıp siker. lan salgın olsa ne olmasa ne o adama. aids var bende desen ağzına verem o zaman deyip kendince yöntemler arar. hatta aramaz aq niye arasın.

şu platformda hala neye şaşırıyorsunuz onu anlamıyorum. madem evden çıkmayacaksın veya sevişmeyeceksin niye tindera girersin onu da anlayamıyorum. ne beklersin tinder ortamından aq virüs hakkında derin bilgileri olan haşin bi doktor mu?

off tamam sakinim.
  • tanışma ve devamında taraflar isterlerse sevişmeleri için bir platformdur. corona sebebiyle büyük bir düşüşe geçmiş ve geçmeye devam edecektir.
  • ilk amacı gecelik ilişki bulmak olan bir uygulamadır. fakat son zamanlara bu algıyı kırmak ve daha fazla kullanıcı çekmek için evliliğe götüren bir uygulama havası yaratılmaya çalışılmış, bununla ilgili reklam çalışmaları yapılmıştır.
  • (#103740038)

hayatında hiç mi konuşacak arkadaşın yok da tinder'dan birileriyle eşleşip muhabbet etmek amacın? yada oldukça çirkin ve minimum 35 yaşındasın.

yada senin derdin birileriyle "muhabbet etmek" değil, ilgiye boğulmak. o kadar çok yanlızsın ki kimseden göremediğin ilgiyi bir sosyal medya mecrasında bulmak ve şımartılmak istiyorsun.

sonra da "sikinize sahip çıkın" diye ağlıyorsun burda. sen de bastırılmış, hayatın boyunca hiç okşanmamış o egona sahip çık!

ilgi orospuları... egonuzda, asla göremeyeceğiniz o pembe hayallerinizde boğulun inşallah.
  • mehmet oz'a kulak vermemiz lazım dostlar. tinder olması şart değil. mehmet oz'cular yeşillendirebilir.
  • hakikaten şu korona günlerinde belki biriyle birlikte olurum diyerek kullananlara akıl diliyorum. gerçi dilemeyeyim de doğal seleksiyonla uf olup gitsinler.
  • corona virüsü nedeniyle eşleşmeler sekteye uğrayacak. birkaç ay ekmek çıkmaz buradan.
2147 entry daha
hesabın var mı? giriş yap