şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
5291 entry daha
 • tinderdan koca mi bulmaya çalışıyorsunuz anlamadım ki...
 • one night stand için açılmış uygulamadır esasen. insanlar bozulmadı yani siz uygulamayı yanlış anlamışsınız.

  edit: görüşülen tiplerin doğruluğu da tartışılır. tanınan bir sima tinder’da? aynen kesin olmuştur bu. benim tinder’da tek tanıdığım sima kasabımızın oğlu hasan oldu.

  sorular üzerine edit: tabii ki hasan’la eşleşmedik. hasan benim dünya ahiret abimdir, kendisiyle fingirdeşmem söz konusu dahi olamaz. sonra babasının yüzüne bakamam.
 • 1 ayda 7 kişiyle buluşup midesi bulanmayanların, tek gecelik ilişki talebi olan erkeklerden midesinin bulanmasına da şahit olduğumuz hikayelere yol açan uygulama.

  herkese ayrı ayrı kendini anlatmaktan hiç mi yorulmadın amına koyayım. beğenmediysen niye buluştun, buluştuysan niye gelip burada gömüyorsun. sizin iki yüzlülüğünüzü sikeyim.
 • cinsellik aramayan erkek bu uygulamayı zaten kullanmaz, bu sadece türkiye'de böyle değil, tüm dünyada böyle... kızların gelip, 'ben onun için burada değilim' demesi komik...

  cinsellik gibi bir amacın yoksa zaten telefonunda tabletinde ne işi var bu uygulamanın...

  arkadaş arıyorsanız, çok daha başka uygulamalar var! bir de gelip üstten üstten bakmaları yok mu?! 'binim ımıcım cinsillik diil tıım mıııı?!' he he...
 • (bkz: evde sıkıntıdan aşırı bunaldığım için)

  ya he kardeşim. çok gördük bunu diyeni. kesin bir arkadaşı indirmirtmiştir, zorla :d

  en büyük probleminiz kendinizle yüzleşemiyor ve kendinizi dahi kandırıyor oluşunuz. malum uygulamayı 2015-2019 yılları arasında aktif olarak kullandım ve 500'e yakın yerli insanla konuştum, görüştüm. yabancıları saymıyorum, çok ayrı bir kategoride onlar. konuşmalarımda gördüğüm şu ki, bu uygulamayı kullanmalarının nedenini hep bu şekilde açıklıyorlar. "ya çok sıkıldığım için açtım, arkadaşım indirtti, birine bakıyordum, öyle merak ettim yoksa ne işim olur" vsvs neler neler gördüm. ablacım/abicim lütfen yüzleş kendinle. sen bu uygulamayı karşı cinsle (tercihine göre hemcinslerinle) tanışmak, konuşmak, görüşmek için açtın. canın bunu istiyor. güzel/yakışıklı bir insan bulmak istiyor. ben ne profilinde "yalnızca arkadaşlık" diyip gecesinde arabada boynuma yapışan, "derhal bir otele gidiyoruz" diyenler gördüm. bir de aradığınız arkadaşınızın 189 falan olmasını neden istiyorsunuz amk. adamın arkadaşça üzerine mi tırmanacaksınız? hayır artık bunları duyunca gülümsüyoruz içimizden, haberiniz olsun.

  ne istediğini bilenler de çok çıktı elbette, kendilerine aşırı derecede saygı duyuyorum. sizler bizim gururumuzsunuz, böyle devam *

  edit: başlığı hortlatan yazar en başta "evde sıkıntıdan aşırı bunaldığım için" şeklinde cümleye başlamıştı, şimdi değiştirmiş. bu da dediklerimi tasdikliyor, daha anonim bir platformda bile buraya üye olmasının nedenine bulacağı "kılıftan" emin değil.

  zorunlu edit: ulan ne çok yanlış anlama yaşanmış hahaha nick altımı bile pisleten olmuş, arkadaşlar 500'e yakın kişi uygulamada konuştuğum insan sayısı, görüştüğüm insan sayısı yüzde 10'u falandır. 500 kişi ile nereden vakit bulup da görüşüyorum hahaha. lütfen komik olmayın.
 • tinder'a girip insanlarsa görüşüp, konuşup üstüne de one night stand istiyorlar demek de ne bileyim? kim milyoner olmak istiyor'a katılanlara para kazanmak istiyorlar demek kadar saçma.

  esra erol'a başvurun.
 • insanlar hesapsızca buluşup tanışıp anlaşırlarsa tavşanlar gibi sikişmesi amacıyla tasarlanmış uygulamayı kullanıp "ay götümü ellemeye kalktılar, hepsi sapık bu erkeklerin" diye sızlanan geri zekalıları görmemizi sağlamış uygulama...
  hayatının aşkını bulmaya geldiysen islami evlilik sitesine başvur şekerim! burası tinder, burda zikiş var!
  one night stand talep etmişler ay kıyamam!
  evlilik teklifi mi bekliyordun a safım?
  olayın ana fikri zaten bu.
 • üst edit: başlıkta bugün bu kadar eleştiri entry'sinin olmasının sebebi için tık

  insanlar su, yemek gibi tamamen doğal ihtiyaçlarını* gidermek için bir uygulama kurmuşlar. gayet de kullanışlı çoğu ülkede.

  tabii bizim ülkemizde über bastırılmış insanımıza göre tek gecelik ilişki sıkıntılı katiyen olmaması gereken bir şey. vulvalarına kilit takmışlar. açmak istiyorsan ya evleneceksin ya da evlenmek isteyeceksin hem de çok öleceksin, biteceksin o kız için. ihtiyaç mı? yok öyle bir şey. seksi ödül olarak görüyorlar erkekler için. öyle hissettiriyorlar. öyle bir şeymiş ki sanki tavşan deliğinden geçmek tek taraflıymış gibi.

  yadırgamıyorum da aslında. insan nasıl mutluysa öyle olsun ama gelip mantığı tek gecelik ilişki yaşamak olan uygulamayı indirip böyle saçma triplere de girmesin.

  bu gözler tinder'da sınava çalışma arkadaşı arayan gördü.

  keşke şu uygulama ülkemizden çekilse de komik duruma düşülmese daha fazla.
 • kezban tinder'da bayilerinizden ısrarla isteyiniz.
687 entry daha