• bir yazılım mühendisi olarak, maksat vatandaşa hizmet diyerek bir haftasonumu bu uygulamanın algoritmasını anlamak için harcadım. neredeyse hiç like alamıyorum, ya da like alıyorum ama param yok göremiyorum diyenlerin sorunları için size belgelerle algoritmayı açıklıyorum. algoritmaların tamamı sizi üyelik almaya teşvik etmek için hazırlanmıştır, bunu aklınızda tutun.

1. ilk iş hesabınızı kapatıp yeniden açın. yeni bir üyelik açtığınızda uygulama sizi bir süreliğine diğer profillere göre daha çok görünür yapıyor. bu süre genelde 15-30 dakika arası oluyor. uygulamanın bunu yapmaktaki amacı şu, siz birsürü like alacaksınız, beni kim beğenmiş hele bir göreyim diyeceksiniz, para verip üyelik alacaksınız.

2. uygulama ayarlarınızda mesafenizi 20 km'den uzun tutmayın. uygulamada her yeniden hesap açtığınızda belli bir algoritmaya göre en popüler profilleri neredeyse aynı sırayla size göstermeye başlayacak. bu profiller gerçekten güzel, beğeneceğiniz profiller. ama bunlar aynı zamanda günde yüzlerce like alan profiller olacağı için şansınız düşük olacaktır ve like haklarınız boşa gidecektir. işte bu yüzden mesafeyi çok uzun tutmamalısınız ki like haklarınızı verimli kullanabilesiniz. uygulama popülariteye göre ilgi çekici profilleri size gösterecek, siz beğeneceksiniz, like haklarınız bitirecek, bunların çoğu zaten ilgi manyağı olmuş profiller olacağı içiz sizi beğenmeyecekler, ya da match olsanız bile kaldıracaklar durup dururken, siz de paralı üyelik alacaksınız.

3. şimdi en güzel yere geldik, sizi beğenenleri nasıl göreceksiniz. uygulamada bir bildirim tipi var, sizi beğenen bir profili pas geçerseniz kısa bir süre sonra bir bildirim yolluyor. seni beğeneni geçtin, gel para ver seni üye yapalım kimi geçtiğini gör diyor. işte uygulama sizi bu duruma düşürmek için, birileri sizi beğendiği zaman 2. maddedeki popülarite sıralamasına sizi beğenen profili yüksek bir sıradan ekliyor. şimdi yapmanız gerekenleri sıralayacağım.

3a. uygulamayı kapatın (hesabınızı veya uygulamayı silin demiyorum, uygulamayı kapatın). telefonunuzun işletim sisteminde kapanmış olsun uygulama.

3b. uygulamayı kapatıp yeniden açtığınız zaman, uygulama popüler profiller listesini yenileyecektir. ve sizi en son beğenen profili ilk 3 sıraya koyacaktır. bu genelde 1. veya 2. sıradaki profil oluyor.

4. ve son bölüm. eğer ilk 1 saat içerisinde 4-5 tane like aldıysanız uygulamayı en az 1 gün daha kullanın. 1 günün sonunda eğer beklediğiniz işlerin iyi gittiği bir match alamadıysanız, ya da 15-20 like alamadıysanız hesabınızı silin ve yeniden oluşturun. çünkü uygulamanın çok fazla paralı kullanıcısı var ve uygulama bu kullanıcıları sizden daha önce gösteriyor. 1 gün içerisinde 30-35 like aldıysanız eğer siz de popülarite listesine giriyorsunuz, öbür türlü çok altlarda kalıyorsunuz ve sizi fazla kimse görmüyor. uygulama da gel para ver sana boost satayım herkesler seni görsün diyor. o yüzden en iyisi silip yeniden başlamak.

eğer ileride vakit harcar da farklı algoritmalar bulursam bu listeyi güncellerim.
  • lokasyonu doğu avrupa yaptığım andan itibaren 10 dakika içinde 3 tane match aldığım uygulama olmuştur. tüm kızların prenses olduğu ve prenseslere layık bir hayatı hakettiği istanbul'da ise maalesef onlara bu hayatı vaadeden beyaz atlı prens değilseniz match olmayı rüyanızda dahi göremezsiniz.

bir de bu mecrada "amacına uygun kullanmıyorum"cu kezbanlar var ki, insanın içinde bir an önce türkiye'den siktir olup gitme isteği uyandırırlar.
  • game of kaşars.
  • ankara'da çok düşük rolantide çalışıyor.

sosyal medyası olmayan biriyle buluşacaksanız soluğu pavyonda almanız muhtemel.
  • eşleşemiyorum diyemeyenlerin gömdüğü uygulama.
  • şöyle ki kimse orayı kullanmıyor her kız bio kısmına burayı kullanmıyorum xxx instagram hesabım oradan yazın. amacı da takipçi kasmak gayet belli niyeti.

veya naber nasılsın diye gayet normal şekilde konuya giriyorsun direk eşleşme kalkıyor ne yapalım direk seks seks seks diye mi girelim konuşmaya.

eskiden biraz daha iyiydi ama şimdi tırt resmen nasıl 60+ amcalar kahveye gidip sosyallesiyor buraya giren kız da aynen o hesap
  • keske kullanici yorumlari olsa. denedim memnun kaldim, fotodaki gibi gelmedi falan. boyle cok karambole.
  • moskovaya geldigim gece yarisindan sonra uyumadan once oylesine yukleyip iki uc resim koydum bioda falan hic bisey yazmadim kapattim. 1 saat sonra baktim 30 sayisinda like var gold uyelik acarsan kimin begendigini gorebilirsin uyarisi geldi. insan gercekten hayret ediyor.
  • üstteki arkadaşın attığı fotoğraflara bakınca coğrafya kaderdir diyorum.
  • dün gece hiç kullanmamış iki arkadaş olarak biraz araştırdık, sonra da indirip çözmeye çalıştık. herkesi değil de bazı hanımları like edip biraz bekledik. sonra bizi üç kişi beğendi buğulu biçimde gösteriyor o hanımları. bence eşleşebilmek aşşırı düşük ihtimal. like atanları bir daha göremedik ya da eşleşmeyi kaçırdınız gençler bildirimi hiç almadık.

her özelliğe premium tanımlanmış ve %80 erkek olunca buradan amaca ulaşmak çok çok zor. ben olsam beğenenleri günde birkaç hak tanıyarak sen de beğendiysen konuş modunda bir şey yapardım ama yapmazlar.

psikolojik olarak da seni beğenene erişme isteğini bastıramayıp parayı bastırmanı istiyo uygulama. buğulu görüntü nedeni de budur, bir kısmını görürsün orada biri var dersin. tıpkı tuvalet sırasında buzlu camda birini görünce acele etmek gibi.

hülasa beğeneni görmek sınırlı da olsa gerekli yoksa akıntıda kürekleriniz aşınır. umutsuzluk yaratır
hesabın var mı? giriş yap