• mahalledeki kezbanlari ve eskortları gosterir
  • linkte hakkında değerli istatistikler bulunan eş bulma uygulaması.
    serdar kuzuloğlu kullanıcıların eş seçme için harcadıkları ortalama sürenin 0.8 saniye olduğunu aktarıyor.
  • kokuşmuş, ortaçağ artığı kültürlerde erkeklerin seks beklediği, yurtdışı seks programı. size ekmek çıkmaz, siz önce sol frame'deki tavrınızı değiştirin.
  • bir uygulama. yemek sepeti gibi. paketlenmiş servis ve mutluluk sunar.
  • hiç kurmadığım ve muhtemelen de kurmayacağım bir uygulama. hiçbir ortak paydada buluşmadığım, sırf hayatımda biri olsun diye tipine bakarak insanları sağa veya sola kaydırdığım ve sadece seks yapmak için bu kaydırdığım insanlarla muhabbet mi kuracağım? kusura bakmayın da, o kadar istiyorsanız gidin 3-5 kuruş basın fahişelerle beraber olun. bu ve benzeri yerlerden malesef gerçek eşinizi bulamazsınız.
  • günde 1.6 milyar kaydırmayla 20 milyar eşleşme olduğunu iddia eden bir garip sitede istatistikleri yayımlanmış. (bkz: ya sayı saymayı bilmiyor ya da dayak yememiş) muhtemelen milyarla milyonu karıştırmışlar.

günlük eşleşme 26 milyon, toplam eşleşme 20 milyarmış, aşağıda daha detaylı vermişler.
  • başıma çok üzüntülü olayın gelmesine vesile olan uygulamadır.

şimdi efendim bundan 3 yıl önce deli zamanlarımız tabii neyse istanbul'a kuzenimin yanına gittiğimde hevesle indirdim ben bu uygulamayı. şekilli şukullu fotoğraflarımdan 3-4 tane seçip koydum, düzgün güzel bir bio yazdım. spotfy listemdir, instagramımdır hepsini ekledim ki bıcırların ilgisini olur da çekersem hani az çok neyle karşılaşacağını bilsinler. neyse, 2 gün boyunca seçici davranarak sağa sola kaydırıyorum bıldırcın gibi hanımları, biriyle eşleştim. dedim "hasiktir şimdi ne olacak" çünkü eşleşme durumunda ne yapacağımı hiç düşünmemiştim. uçan tekmeyle uygulamayı açıp kiminle eşleştiğime baktım, hoş bir hanım aramızda fazla mesafe yok, üniversite öğrencisi falan "ooooooh hadi iyisin emre gün senin gün, yak bayram ateşini" neyse üç beş dosta sordum dedim ne yazayım şimdi selam ver dediler iyi dedim. merhabalar, nasılsınlar, nerelisinler, görüşmek ister misinler...

karar verildi eve yakın bir avmde cafede görüşülecek. neyse belki sevişiriz donu, traş kolonyası vs. hazırlandım ben mekana gittim kesiyorum etrafı hissettirmeden. mesaj geldi işte 5 dk sonra geliyorum diye. hafif ateş yükselmesi, heyecanlanan çükün düzeltilmesi derken geldi hanım gerçekten de. ben hafiften ekilme ihtimaline karşı kendimi hazırlıyordum ki depresyona girmeyeyim. neyse işte hoşgeldin ne içersin yersin faslından sonra bana "arkadaşım da yakınlarda istersen onu da çağırırız" dedi. dedim "yoo gerek yok biz birbirimizi biraz tanıyalım" böyle dediğim zaman suratında öyle bir ifade oluştu ki anlatması zor, görmesi binbir kalp parçası....

dedim "yani çok önemliyse senin için çağıralım tamam..." ben iki elimle yamultuğum siki toparlamaya çalıştıkça kızın yüzü daha da değişti amk...

neyse kısa sessizliğin ardından kız bana "sen benim profilimi okudun mu" diye sordu. "evet" dedim. "eee ne tanışması o zmaan" dedi.

evet arkadaşlar eşleşmenin heyecanıyla gözümle değil sikimle okuduğum için kızın profilindeki eskort olduğu ayrıntısını gözden kaçırmışım. profilinde "bağışları nakit alıyorum" yazıyormuş.
    kahve içip kalktık ne diyeyim, ben korkarım öyle eskort meskort böbreğimizi mi alırlar artık ne olur müge anlı!da görüyoruz olanları...
  • kadınların kısa vadedeki ilgi açlığını doyurup, uzun vadede insan ilişkilerini yok eden uygulama. şımarıp, herkesi cebinizde sandıkça sağlıklı bir ilişki kuramayacaksınız.
  • amacına uygun kullanmayıcılarla dolup taşmış uygulama.4-5 sene önceki tinderla alakası yok tamamiyle çöp.
hesabın var mı? giriş yap