şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: tinder)
 • henüz birkaç ülkede deneme aşamasında olan ücretli tinder abonelik şekli.

  uygulamaya konduğunda bu pakete sahip olan kişiler, match olmasa dahi kendilerini beğenen kişileri görebilecekler.
 • sadece ios'ta çıkmış uygulama. android'de daha kullanıma sunulmadı.
 • sakın almayın.

  hesabımı yükselttim ve biri escort diğeri bıyıklı mıyıklı bir adam olmak üzere sadece iki kişinin beni beğendiğini öğrendim.

  bütün tinder şevkim kırıldı. özgüvenim yerlerde. param da boşa gitti. ipneler.
 • yaklaşık 2 yıldır telefonumda yüklü durumda olan tinder’ı zaman zaman 1 aylık abonelikler kapsamında plus olarak kullanmışlığımda olmuştur. onun dışında normal-sınırlı haliyle de kullandım ama telefonumdan hiç kaldırıp silmedim dolayısıyla veri kaybı gibi bir durum söz konusu olmadı. ayarlarımda akıllı fotoğraflar kısmı da açık durumda. ve zaman zaman bildirim gelirdi fotoğrafınız oylandı beğenildi diye ve fotoların sırası otomatik değişirdi. ama kimin beğendiğini göremezdik elbette. sonra tinder gold çıktı! güya bizi beğenenleri gösterecekti! bunun 1 aylık seçeneğini yükledim baktım kimse yok beğenen falan. bu durumda uygulamanın sahtekarlığı ortaya çıkmış olmuyor mu? bence fazlasıyla oluyor. sırf meraktan yükleyip yüklememekte kararsız kalanlara duyurulur.
 • kafam guzelken indirdim bunu, bugun faturasi geldi 16,49 € mus bir ayligi. neyse, en buyuk ozelligi sizi begenenleri gormeniz. bir dunya turu yapiyim dedim, salt lake city de tas gibi hatunlardan begeni alinca, almanya da kullanirken sorunun ben de olmadigini anladim. bir de boost la brilikte match sayisinda baya bir artis oluyor, artik tinder in sahibi kizlara "begenin lan adami, para verdi o kadar" mi diyor bilemiyorum.
 • hayatıma yeni insanlar girsin biraz macera olsun diye dün gelen bildirimle birlikte uygulamayı gold’a yükselttim. uzun bir süredir hesabım açıktı. hemen beni kimler beğenmiş diye baktım hiçbir hareket yok. olmadı bir tane boost hediyem varmış onu aktifleştirdim. yine beğeni yok. hiç beğenilmeyecek bir tipim olsa eyvallah. ama memlekette hitap ettiğim bir tür olduğunu biliyorum. o tipteki karşı cinslerin ilgisini çekmeyi hep başarmışımdır. uygulama tırt. gitti çöpe 50 küsür gayme.