şükela:  tümü | bugün soru sor
 • daily mail haber sitesine göre, kimliği belirsiz bir hacker, tinder'da erkek arkadaş arayan bir ingiliz kraliyet hava kuvvetleri (raf) kadın pilotuyla arkadaş oldu. ardından pilotun hesabını hackledi ve bu hesap üzerinden diğer ingiliz pilotlarla iletişim kuran hacker, kısa süre önce abd'den alınan f-35 lightning 2 savaş uçaklarına ait gizli bilgileri ele geçirdi. ingiliz kraliyet hava kuvvetleri'nin de bu bilgilerin çalındığını doğruladığı sputnik tarafından iddia edildi.
 • pilotlara blueprints mi ezberletiryorlar
 • dailymail haberi

  kadının pilot olduğu bilgisi geçmiyor. raf'de bir asker. airman yahut airwoman, private* rütbesinin hava kuvvetleri karşılığı. büyük ihtimal ile yer personelidir.

  şin devamı, kadını tinder'dan kekliyorlar. sonra kadının sosyal medya hesapları üzerinden pilotları kekliyorlar. f-35 projesinde görev alan pilotların büyük çoğunluğu yıllarca uçmuş, genellikle rütbeli pilotlar oluyorlar ve bu insanlar çoğunlukla evli olur.

  biz erkeklerin uçkuru yüzünden yine kıyamet kopmuş.
 • içinde bir sürü has*ktirler içeren haber. (yanlışlığından ötürü değil, acaip fantastikliğinden)

  pilot olsan dahi sevişmek için tinder'lara düşüyorsun, ordan hackleniyorsun, hem de bokunu çıkartıp uçak bilgilenirini falan silip süpürüyorlar.

  filmini çeksek ya bunun?