şükela:  tümü | bugün
  • fazlaca görülendir.
  • türbanli olan bir kadinin dış görünüşünün verdigi mesaj şudur: ben dindar bir insanim. başimi kapatmami dinim emrediyor. bunu moda emretmiyor, din emrediyor. dinin emirlerine göre bir yaşam tarzi sürüyorum. dinim neyi yasaklarsa, onu yapmam.

türbanlı olup da tinder kullanan bir kadının mesajı da şudur: ben dinimin emrettigi veya yasakladığı helali-harami sikime takmiyorum, allahın “örtünün” emrine karşın; kafamı kapatıp, başı açık bir kadından bile daha da şeffafça götümü sergilerim, ama piyasada türbanı takanlar hoş karşilandigi için, hem türban takiyorum hem de tinder kullanip önüme gelenle çatır çatır sevişiyorum.

ortada sinir bozucu bir çelişki var. ulan hem allahi hem de kullarini kandiriyor haysiyetsizler.
    edit: imla için.
  • yarrak kafalılara dert olmuştur.
  • saygı duyuyorum ama bana saçma geliyor.genel olarak açıklama kısmına "amacım yanlış anlaşılmasın sadece konuşmak" yazarlar. ekseriyetle sola kaydırılır.
  • tinder kullanan diğer mallardan pek bir farkı yoktur.
  • ormanda sakso çekiyo şaşırmıyon da tinder kullanınca mı şaşırıyosun. şaşırtmamış durum.
  • bildiğim kadarıyla tinder bir tanışma sitesi. belli bir amaç misyonu yok. sadece iki insanı buluşturmak gibi bir gaye güderek sonrasını insanların insiystifine bırakıyor.

bu durumda türbanlı bir kadın bunu kendine uygun bir insan ile tanışma maksatlı kullanabilir.

tinder=seks algısını kuran sizsiniz.
    ama bu algı gerçek değil. sadece sizin sanrınız.

bu arada hiç tinder ve benzeri bir uygulama kullanmadım. açık bir kadınım ve türbanlı bir kadına yapılan baskıya karşı duruyorum. allah ile kul arasına girmek, bir insanı etiketlemek, bir insanın gunahi veya sevabıyla onu yargılamak tanrıcılık oynamaktır. ve bildiğim kadarıyla en büyük günah şirkti.

zaten bu müslüman erkekler adeta bir tanri. adeta bir yetkili abi. bir haltıda bilmeyin, allahiniza bırakın be.
  • tinder=seks algısını biz kurmadık, amerigalılar kurdu, program da onların galiba, ciddi ilişki sitesi arıyorsanız islami evlilik sitelerine girebilirsiniz