şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tinder'ın ücretli abonelik hizmeti. yıl sonunda hizmete girmesi bekleniyor. undo ve passport adlı iki özelliğe sahip olacak. en azından şimdilik açıklananlar bunlar. undo özelliği yaptığınız yanlış seçimleri geri almanızı sağlarken, passport özelliği şehir dışına çıkacağınız zaman gideceğiniz yerdeki insanları da görebilmenizi sağlıyor.
  • bu plus versiyon fiyatı bir seferlik mi yoksa her ay ödemek mi gerekiyor bilen arkadaşlar varsa bi yeşillendirsin.
  • tinder plus üyeliği satın aldıktan sonra eğer aylık olarak yenilenmesini istemiyorsanız;

settings > itunes & app sotre > apple id > view apple id > subscriptions > manage

menüsünden yenilemeyi kapatabilirsiniz. böylelikle tinder kafasına göre (abonelik türünüze bağlı olarak örn. aylık) sizden para çekmez.
  • 08.10.2016 tarihi itibariyle 1 aylık ücretinin 26.99 tl olan ayrıcalık.
    ancak bugün plus ı satın almama rağmen program da hiçbir değişiklik olmadı. itunes hesabım da satın alınmış olarak gözükmesine rağmen, tinder da alınan uygulamayı geri yükle dediğimde "satın alınmış abonelik bulunmuyor" hatası alıyorum. çözümü bilenlerin yeşillendirirse büyük iyilik olur.
    not:6s
  • aylık 6.71tl'e üye olunuyor. 1 adet boost veriyor. tinder plus almayıp boost almak istersek 11.99
    wtf? bi bokluk mu var ben mi anlamadım donanımhaberciler yetişin.
    bilenler yeşillendirsin.
  • çok merak ettiğim bir şey var misal pasaport uygulamasını kullandık kendimizi bir yerde gösterdik sonra 1 saat sonra farklı bir yerde gösterdik hem ilk gösterdiğimiz yerde hem de son gösterdiğimiz yerde mi gözüküyoruz merak ettiğim uygulamadır.
  • 1 aylık üyelik ücreti 80,99 tl. bu ksdar pahalı bir arkadaşlık sitesi yoktur sanırım başka.
  • satın aldım. hem de 12 aylık satın aldım. gece gündüz kaydırıyorum, nefes almadan soluksuz yapıyorum...

bu kezbanlarla uğraşılmaz amk. bu ülkenin fıtratına ters bir uygulama.
  • filtrelemede türbanlı, türbansız ve kilo seçeneklerinin de olması gereken uygulama. en azından türkiye için.