• yaklaşık bir sene önce arkadaşlarla bir süre eskişehirde kapalı kaldığımda denediğimiz ve bakınız ki çok müdail bir grubuz (bir sıska yakışıklı, bir cüssesi de kalbi de büyük saf ve bendeniz peker açıkalının yakışıklısı denememize rağmen aynen öyle oldu.

sıska yakışıklıyı sosyal hayatında alemin aranın isimi olarak tanıdığımız için baya kıllandık. tabi benim deneysel arzularım kabarınca eskort ve denizaltılar harici herkese gönderdik.

sonuç koca bir sıfır.

bu tinder başka bir işe yarıyor da biz mi kaçırıyoruz olayı?
  • tinder kim amk!
  • bence kriterleriniz yüksek
  • bir adet geolocation eklentisi ile aşılabilenecek sorunsal.
  • şimdiye kadar 2 kişiyle eşleştiğim için -kısmen- atlattığım durum. içlerinden biri galiba bot hesaptı; diğeri de ben yazmayınca herhâlde match’i kaldırdı.

bundan sonra çırılçıplak soyunup fotoğrafımı koyacağım, o da hiç beğeni almazsa “e what are you?! kola dedik disko dedik!”.
  • dün gece saat 2 sularında yükleyip sabah eşleşme aldığım,ancak yazdığım mesaja akşama kadar mesaj alamadığım için eşleşmeyi kaldırdığım uygulamadır.

birde galiba belli süre sonra beğeniler kayboluyor ve bu yüzden eşleşme oranı çok düşüyor.akşama kadar 25+ gözüken beğeni sayım bir anda 3+ beğeniye düştü.
  • hayat dışarda gerçekten. çoğu kız tinder'da eşleşmeyeceği kişiyle gerçek hayatta kahve içiyor sohbet ediyor. tinder da kullanılabilir ama sosyalleşmek daha önemli.
  • ülkedeki kızların çoğunun tiplerinin ecnebilerden daha iyi olmayışına rağmen onlardan çok daha fazla egolu ve totosunun kalkık olduğuna delalet olan uygulamadır kendisi.
  • çirkin ve fakir olduğunuzun göstergesidir.
  • türkiye’de gerçekleşiyor ise sıkıntı yapılmaması gereken durumdur. bir arkadasım var o da ben de tinder kullanıyoruz. kendisi ortalama denicek bir güzellikte fakat onun tinder profiline girdiğimde sok olmustum. kimi açsam superlikeler mesajlar falan hak götüre. ben ise günde anca 1-2 match aldığım icin üzülüyordum fakat daha sonradan bununla övünür hale geldim.

çünkü kızlar bunalıyor bir yerden sonra ve herkesi sola kaydırıyor ya da benim gibi yakışıklı (selam kızlar)) çok geride kaldıkları icin bizim profilleri göremiyorlar ve bu yüzden match olamıyoruz.

yani kısaca diyeceğim o dur ki türkiye’de sıfır çekerseniz sıkıntı yapmayın buradaki sistem dünyadan baya bir farklı çalışıyor ve erkek enflasyonu çok yüksek düzeyde.
hesabın var mı? giriş yap