şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güzel yurdumun tiplerinden biri.
  match olmuşuz, "ne iş yapıyon" diye soruyor. bir kamu kuruluşunda temizlikçi olarak çalıştığımı öğrenince hemen unmatch ediyor. profile baksan bohemin dibi ama ruh ortadoğulu kezban.
 • neden kezban dendiğini anlamadığım kadın. kriterlerine uymamışsın unmatch yemişsin. insanları direkt belli kalıplara sokmaktan vazgeçin artık ya.
 • kendisine profilini, resmini beğenip match olduğu bi adamın yaptığı işi öğrenince (başka bi kriterden değil) unmatch yapması hasebiyle kezban denmektedir ki kendisi kezbanın allahıdır.
  profillerinize bohem, marjinal resimleri, cümleleri doldurmakla olmuyo o işler yurdumun kezbanları.
 • çöpçüler kralı senaryosunun 2018’e uyarlanmasında emeği geçen kezodur, varolsun.
 • tinder da iş değil performans sorulur. bio kısmına ne istediğinizi yazın ona göre eşleşirsiniz. mesela "sapıklar uzak dursun ciddi ilişki arıyorum" yazanları sola kaydırın sorun çözülür.
 • - gac para alıyon.. + siktirgit kombosu yemiş yazar başlığı.
  önce sen sorsaydın be sevgilim..

  bir kezbana bu voleyi vermekle hemcinslerine gol atmışsın sevgili yazar..

  (bkz: the red pill)
 • 40 yaşında kezban olmuyor, şu terimleri doğru öğrenin amna koyim.

  18-30 kezban
  31-35 kezo
  36-40 karto
 • bir adet içinde sinirini sindirememiş, gururu kırık, ergen ruhlu yazarın; tinder'dan unmatch olduğu kadını bokladığı, bunun başlığını açtığı yetmezmiş gibi bir de ayrı ayrı entryler ile cevap verdiği başlık.

  kadın işini beğenmemiş kaldırmış eşleşmeyi, hakaret etmemiş, aşağılamamış, gelip buraya başlık açmamış. neyin öfkesi, neyin krizidir bu anlamıyorum. bırak arkadaşım. sallama gitsin. hayır nedir bu kadar öfkelendirecek mevzu? meslek üzerinden yargıya varan bir kadını eleştirmek adına kurduğun cümlelere bak. bence de keşke eşleşmeyi kaldırmasaymış. ikiniz tencere kapak olurdunuz. artık milleti kezban, hanzo, 40 yaşında evde kalmış vs beraber boklar dururdunuz.

  edit: yazarımız hakaret cümlelerini silmiş. başlığa yeni gelenler" neden bu kadar yüklendiniz" diye düşünmeyin.
 • siktir lan !

  sanki sen mesleği temizlikçi olana koşa koşa gidersin.
  hee gidersin, sikip atmak için.

  orospu çocukluğu yapmayın. bi insanın hayatının yüzde sekseni iş olmuş durumda. işini sormayacak da ne bok yiyecek.... noluyooo yaranız var belli ki, alınıyosunuz işiniz sorulunca.

  kadın temizlikçiyle çıkmak istemiyo.
  ne var bunda anlamıycak. çirkin ve yaşı büyük diye razı mı gelmeli ???

  kendi hayatı, kendi seçimi sana ne amcık???

  mantar beyinli olduktan sonra genç olsan ne boka yarar. insanları yaşla katagorize etmiş piç kuruları yaşı geçkin kezbanlara kurban olsun.

  doğmamış, sıçmık gibi etrafa saçılmış erkek müsfeddelerinden bıktık biz kezbanlar.... bi kadından veto yiyince, gelip marifetmiş gibi buraya kusuyosunuz. .... sorsan hepiniz delikanlı.

  delikanlı adam karı kız mevzusunu böyle bağıra çağıra konuşmaz.... konuşana biz göt deriz. biz kim mi ??? kezbanız lan. hepimiz kezbanız ... işinize gelmeyen bütün dişiler kezban.
 • tinder'la minder'la sikiş arayan adama dert olmuş. libido tavansa çık dışarı, salın ortalıkta, club, bar takıl. ortalama birşeysen, seni birileri bulacaktır. ortalama altındaysan zaten çözüm tinder değil escort siteleri.

  bu arada o kezban koca falan aramıyordur orada. en çok, gece hesabını ısmarlatacağı birini arıyordur ki temizlikçiyim deyince uzaklaşmıştır.

  not: tinder falan kullanmıyorum.