şükela:  tümü | bugün
  • %100 çok iyi seviştiğini sanan fakat sevişememiş, %80i sakallı, yarısı güneş gözlüklü, %70 sigara içen, %40’ı alkollü içecekle pozu olan, çoğu selfie den başka fotoğrafı olmayan, %60 hayvanatla poz veren, spor yaparken aynada çekilmiş fotolarıyla kızları etkileyebileceklerini düşünen, red edilince boka saran, kaprisin sadece türk kızında olduğunu sanan, dünyadan habersiz, konuşmaya slm diye başlayan, rusça bileninden ve yurtdışına seyahat niyetine sadece ukrayna’ya, rusya’ya ve tayland’a gideninden uzak durulması gereken

tabiki istisnalar var ama çoğunlukla bu
  • tinder türk erkeği diye bir profil var. adamlar mütemadiyen bir şeye dayanıyor pozlarında.

araba kaputu olsun. cafe kenarı. koltuk kenarı. halıfleks kenarı.

amaç ne anlamıyorum. doğru yere kaydırırsan sana da dayanırım mesajı mıdır nedir.
  • tinder daki turk erkegine bakan kadinlarin zavalliligini gostermistir

bir kadin neden erkek ararki? millet kadinsizliktan duvarlara tirmanirken aramaya ne gerek var?

demekki duvara tirmananlar size bakmiyor? neden bakmiyor?

:)

demekki durum baya vahim
  • halbuki profilinize, cüzdan ya da banka hesabınızdaki paranızın görselini içeren fotoğraflar koysanız kadınlar peşinizde köpek olacaklar haberiniz yok.

kadınlar paraya taparlar, onlara kaslı olduğunuzu değil, zengin olduğunuzu hissettirin.
  • o fotoyu koymasınlar, şu fotoyu koymasınlar. vesikalık koyun arkadaşlar. bi bitmedi tinder muhabbetiniz, sevişin siz de kurtulun biz de kurtulalım bu sidik yarışından.
  • hepsini anladım ve cidden hak verdim de konuşmaya selam diye başlayanın suçu ne?? ( slm ile selam arasındaki farka mı takılldık yoksa? umarım bu hiç değildir, bu daha kötü!)

cidden konuşmaya ne diye başlanıyor ki?? ben bunu çözemedim. siz ne diyerek başlıyorsunuz?? hello mu? whats up mı?

direkt espri yaparak mı dalsın?? napsın? ilk cümlesinde seni etkileyecek sapsoseksül zihnini 12 den vuracak kritik bi cümle mi kuracak napıcak lan??

vallaha merak ettim lütfen bu izah edilsin.

yemin ediyorum siz kafayı yemişsiniz. tinderı yurtdışında sürekli kullanan adamım. herkese %90 "hey" ya da "hi" diyorum ve muhabbete öyle başlıyoruz.

bu bizimkilerin şekilciliğinin eşi benzeri var mı acaba?? 3-4 sene evvel arkadaşımın arkadaşı olan bi kız bana gittiğimiz kafede zorla asılmıştı. bak zorla diyorum. yani geldi ve sen neden benimle ilgilenmiyorsun:))) diye sorarak muhabbete girdi. neyse ayıp olmasın diye kızla muhabbet falan ettim. sonra baktım bu baya niyeti bozmuş benle ama bi cins cins yanı da var. neyse dedim madem bu kadar gönüllü ben bununla uygun bi zamanda yatayim bari. neyse bi gün bulunduğu şehre gidecğiem. mesaj attım geliyorum bak görüşmek istiyor musun diye. aa tamam peki ilk buluşmada ne yapmalıyız dedi. ilk buluşma çok önemli bence ilk buluşmaya uygun bi yemek yemeliyiz falan diyor. vallaha billaha mesajlaşmayı kestim ve görüşmedim sonra. yemin ediyorum sıyırmış bi dolu kız var etrafta. ilk buluşma, ilk mesajlaşma vs vs

slm diyene takanlar varmış şaka gibi lan. vallaha şaka gibi.
  • eskorta para vermek istemeyen eğlencelik erkektir.