şükela:  tümü | bugün
  • ayağının altına muz kabuğu koyun, düşerse senindir düşmezse zaten hiç senin olmamıştır.
  • tinder güzel ülkemde olunca, kız düşürmek olarak bu hale geliyor...
    yapılma amacı "karşılıklı" "meç" "eşleşme" kelimeleri ile iki taraflı bir birliktelik başlangıcı oluşturma olan tinder, bizim kabak suratlı, nişanlısı ile tinder a fotoğraf koyan mallar yüzünden bu halde.

taktik yok lan, beğenildiğinizde, siz de onu beğeniyorsanız kasmayın, tinderin amacı belli amk, yalandan maymun olmaya gerek yok.
    bi kezzbana bunca prodüksiyon fazla, tinderi olayın özüne uygun kullanan biriyle eşleşmeniz halinde bunlara hiç gerek yok, yok bu taktikleri kullanıp bağlayacağınız bir hatunla karşılaştıysanız zaten verin engeli beline, kaldırın eşleşmeyi gitsin...
  • ona küçük bir sürpriziniz olduğunu söyleyin ve çükünüzün fotoğrafını atın şaşıracaktır.
  • 1-sınırsız paket alıyoruz.
    2- arama alanı en üst seviyeye çekiyoruz.
    3-instagramda yapılmış bizim ama bizimle pek ilgisi olmayan fotoları koyuyoruz.
    4-allah ne verdiyse kalp kalp kalp kalp yapıyoruz.
    5-artık bu kadardan sonra da düşmezse en yakın köprüye gidip itina ile kendimizi aşağıya atıyoruz.
  • yokluk insana ansiklopedik bilgiler yazdırıyor. bu kızlar neden bu kadar zor olmak zorunda ? yazık değil mi bize . çok başarılı çalışma olmuş. en çok katıldığım nokta ise iğneleyerek ilerlemek ve şurada şunu yapalım vb sözleşmeler ve geleceğe yönelik ortak planlar . gerçekten çalışıyor. eğer bir kız içinde sizin de olacağınız gelecekteki bir olaydan bahsediyorsa o kız zaten sizdedir. merak etmeyin. gelecek dediysek senden çocuğum olsun vb değil , şurada çok ilginç bir mekan var bir gün beraber gideriz vb yani.
  • başlıkta peh yine saçma bir şey diye düşünmüştüm ancak yazar* mantıklı bir analiz ortaya koymuş.
  • bir hatun olarak söylüyorum ki taktigi yok.
    her kadın için bu böyle midir bilinmez ama kendini bilen bir kadın çok yakışıklı olup olmamasina bakmaz. bazı şeyler fotoğraflardan belli olur. match olduğum kişinin zeka seviyesi beni ilgilendirir. mesleği, okuduğu okul profilinde yazıyorsa bu bir (+) dir. yazmıyorsa da fotoğraflardan az çok belli oluyor. o yüzden taktiğe gerek yok.
    eşleştiğim hatta tinder üzerinden buluştuğum erkeklerin çoğu yakisikli kavramina girmez. ama duruşu, konuşmasını bilmesi, adam gibi davranması onu karizmatik yapar.
    tabi benim zekâya bakmam sapyoseksüelligimden kaynaklı..
  • ilk cümleden sonrasını okumadım.ne boş insanlarsınız, biraz kitap okuyun.