şükela:  tümü | bugün
  • çok eğlenceli bulduğum twitter hesabı.

buradan bakabilirsiniz

edit: takip ediliyoruz
  • yoğurt sevdalısı biri...
  • galerideki foto ve gariban bir anadolu çocuğu muhabbeti cidden baydı. hayır her gün, istisnasız her gün aynı tweetlerin neyini beğeniyor insanlar anlamıyorum. yaratıcı da bi arkadaş hani güldüğüm tweetleri de yok değil ama yeter be oç.
  • bir tencere makarnanın içine bütün bir ayvayı koyup, yanında da bir kazan köy yoğurdunu katık edip yiyerek vedat milor'a "bak dalgana" demiş olan götveren.
  • saat tam 21:00'de 'o anı' bekliyorum. ekmek ve yoğurt tenceresi sabit, peki yanında ne olacak diye. yemekten sonra gelen küfürlü mesajında hastasıyız. iyi ki varsın tinercimayki, seviyoruz seni anadolu'nun gariban ve gururlu evladı...
  • lüks mekanlarda story atamadığım için özür dilerim ben buyum kızım seni seven gariban bir anadolu çocuğu diyerek her akşam 21:00'da yoğurt fotoğrafı paylaşan genç. twitter'da bir hesap var her daim avukat olduğunu dile getiren ona bir ara muavin dedi diye davalık olmuştu acaba ne oldu.
  • olum burda bile kurgu aq. arzsız gariban ibnenin teki.
  • gün gelecek saat 21:00 olacak ve sen o yoğurt fotoğrafını atamayacaksın... ve bu artık sen yaşamıyor olduğun için değil, vazgeçtiğin için olacak... herkes bir gün vazgeçer.

tutmayan tivitlerini silen bir ilgi budalası troll olduğunu da eklemeden geçmeyelim. garibanlığın ekmeğini bunun kadar kimse yememiştir.
  • yoğurda sevdalı olan gariban bir anadolu çocuğu.
  • bin tane tweet atar, bir tanesi tutar onu da her gün spamler. mizahı da zekası da düşüktür ama soytarılığı kendini kurtarır. inandığı destanlara laf söyletmez, popülisttir. yanlış bir şey söylerse anında dalgaya vurur çünkü bir düşünce sistemi yoktur.