şükela:  tümü | bugün
 • maske takmadan okunmaması gereken twitter hesabıdır.
 • amk buradaki ekşi yazarlarının beşiktaş hakkındaki sildikleri entrylerini toplasam buradan aya yol olur. hele benfica maçı var ki maç 3-0'dan 3-3 olunca 20 sayfa birden entry silinmişti. velhasıl her taraftarın böyle saçma sapan konuştuğu durumlar zamanlar olur. esas eziklik buna bu kadar vakit ayırmaktır.
 • malum takımın taraftarlarına, ait olduğu seviyeyi hatırlatan platform. severek takipteyiz.
 • her kulubün kendi içinde bu tarz abuk subuk taraftar kitlesi olsa da bu twitter kullanıcısının fenerbahçeli olduğu ve kendini beşiktaşlı göstererek abuk subuk tweetler arttırdığı bir başka twitter kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan oluşum.

  orospu çocuğu o kadar ileri gitmiş ki, hasta bir çocuk üzerinden bile beşiktaş ve taraftarına laf sokma, insanları birbirine kırdırma derdinde. fener ayew'i almış. kendi sahte hesaplarından ''ayew'i istemedik, fener ayew'i alamaz'' gibi twitler atıp sonra tinerli tweetler diye paylaşıyor.

  hepsi teker teker paylaşılmış. bu sahte hesapların bir çoğu aynı maille alınmış. şifreler ve kullanıcıları aynı. devils denen bir kaç orospu çocugundan mütevellit bu oluşum herkesce bilinmeli. en komik yanları, anket düzenleyip hediyeleri de kendi fake hesapları kazanmış gibi göstermeleri. ekteki link de bulabilirsiniz.

  kansız orospu çocukları.
 • hasta bir çocuk üzerinden bunları yapmak çok aşağılık bir durum. geçenlerde bazı beşiktaşlılar da josef'in ölen bebeği ile alay etmişti, sözlükte savunan olmuştu falan. kısacası orospu çocuğu bol piyasada.
 • şaşırtmamıştır. bu orospu çocukluğu burada da defalarca yapıldı. ulan yazan beşiktaşlı değil diyorsun hala tiner miner diyerek tatmin olmaya çalışıyorlar.
 • öyle ya da böyle beşiktaş'ı takip eden beşiktaş'ı konuşan cibiliyetsiz renkli taraftar topluluğunun tweetleridir.
 • burada da uzantıları olan sikik oluşum.

  (#77390931) bu entry i atan şahıs bana içerlemiş olacak ki mesaj atma gereği duymuş. admini gs liymis. fake hesapları açan fb liymis. ee yani? bu fake hesap açıp bjk ve taraftarı uzerinden yapılan serefsizligi örtüyor mu? kaldı ki zaten bu fakelerin beşiktaşlı olmadığı, algı kasildigini göstermek amaç. ibnenin çocukları gelmiş duyar yapma diyor.

  duyarinizi kulağınızı size sokarlar. bi de arşivliyor diye entry girmiş. itin kopugun derdi beşiktaş. sorsan hiç siklerinde değilizdir. adamlar organize oluyor, hesaplar açıyor. biz duyar kasmış oluyoruz. hepiniz yavsaksiniz.
 • 'beşiktaşlılık öldürmeyen beyin kanseridir.' cümlesinin ispatı niteliğinde paylaşımları ifşa eden çok başarılı bir oluşumdur. takibindeyiz.