şükela:  tümü | bugün
  • müthiş bir twitter hesabı.

kendileri yazıp, kendileri paylaşıyor diyenlere şu malağı izletmek istiyorum. acaba bu videoyu da mı kendileri çekti, merak ediyorum. her takım taraftarından fanatikliğin sonucunda ortaya çıkanları malakları, saçma sapan yazıları üzerinden mizah yapıp hakaret etmeden sosyal medyada paylaşıyorlar.

beşiktaşlılar bunu hazmedemiyorsa, girin galatasaray sözlük'e oradan bulduklarınızı twit olarak atın. bunu da ben mi akıl olarak vereyim size. * şunu da belirtmek gerekir ki, şu sözlükte istatistik büküp rakiplerini karalayan "çok zeki" beşiktaşlı arkadaşınız bu twitter'da böyle saçma sapan şeyler de yazıyor. bunu da mı gsli fbliler yazdı?
  • 'beşiktaşlılık öldürmeyen beyin kanseridir.' cümlesinin ispatı niteliğinde paylaşımları ifşa eden çok başarılı bir oluşumdur. takibindeyiz.
  • beşiktaşlı olmayanlar tarafından idare edilen, beşiktaşlı olmayan hesapların tweet'lerini yayımlayan, yalancılardan ibaret bir oluşumdur. yalan tatlı geliyor demek. kandırılmak istiyor insanlar anlaşılan.
  • bir beşiktaşlı olarak bazı tweetlerine gerçekten gülüyorum. özellikle tweetlerin sonlarına koydukları resimler komik oluyor. ancak bazı tweetleri kendi kontrol ettikleri hesaplardan attıkları daha önce kanıtlandı yukarda entryler duruyor. fake hesap olayının palavra olduğunu bizzat inceleyen arkadaş detayları da paylaşsın da görelim. aksi halde
  • beşiktaşlı olarak çoğu tweetlerine cidden gülüyorum. umarım sayfada paylaştıkları beşiktaş’lı arkadaşlar ironi felan yapıyorlardır. bir tanesi içinde beşiktaş’ın olmadığı bir şampiyonlar ligi’nin marka değerinin düşeceğinden bahsetmiş. yani umarım gerçekten inanılarak yazılmış şeyler değildir bu sayfada paylaşılanlar.
  • güldürürken düşündüren tweet'lerdir.

https://prnt.sc/lb15zx
  • maske takmadan okunmaması gereken twitter hesabıdır.
  • beşiktaş taraftarlarının saçma sapan tweet'lerini arşivleyen başarılı bir twitter hesabıdır.
  • bir beşiktaşlı olarak başta çok güldüğüm ama şu sıralar hepten tıraşa bağlamış oluşum. adamlar 'quaresma bencil oynadı' yazıyor altında hemen @tinerlitweetler. onlar da paylaşıyorlar. fake olaylarını da yeni gördüm. sosyal medyada her şeyin altında bir şey aramamızın çok normal olduğunu kanıtlar nitelikte olmuş.
  • her kulubün kendi içinde bu tarz abuk subuk taraftar kitlesi olsa da bu twitter kullanıcısının fenerbahçeli olduğu ve kendini beşiktaşlı göstererek abuk subuk tweetler arttırdığı bir başka twitter kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan oluşum.

orospu çocuğu o kadar ileri gitmiş ki, hasta bir çocuk üzerinden bile beşiktaş ve taraftarına laf sokma, insanları birbirine kırdırma derdinde. fener ayew'i almış. kendi sahte hesaplarından ''ayew'i istemedik, fener ayew'i alamaz'' gibi twitler atıp sonra tinerli tweetler diye paylaşıyor.

hepsi teker teker paylaşılmış. bu sahte hesapların bir çoğu aynı maille alınmış. şifreler ve kullanıcıları aynı. devils denen bir kaç orospu çocugundan mütevellit bu oluşum herkesce bilinmeli. en komik yanları, anket düzenleyip hediyeleri de kendi fake hesapları kazanmış gibi göstermeleri. ekteki link de bulabilirsiniz.

kansız orospu çocukları.