şükela:  tümü | bugün
 • londra'da yasayan ask acisi cekmis/ceken bir suser.
 • cevap yazıp sonra "gece gece sana cevap vermek zorunda değilim." ve bilimum küfürler vs eden bir garip insan.

  verme o zaman gülüm. kafana silah dayayan mı var? küfür etmeyeydi bunu yazmayacaktım ama zamanında aldatılmış bir kadının başka bir aldatılmış kadına bu konuda konuşurken bu kadar kaba konuşmasına anlam veremedim. şahsen erkek olsam ben de böyle bi kadın istemezdim.
 • kötü kalpli. küfürlerini yazmamış nedense entrysine ne o utandı mı acaba? cevap verip sana cevap vermek zorunda değilim diyen bir kezban hemi de ağzı bozuk piiiüüüw. en kötü kombinasyon.

  (bkz: #70143168)

  umarım 48 defa aldatılırsın demiş. ben kolay kolay ah etmem tutar çünkü. bak o kabalığına rağmen aklımdan bunu demek geçmemişti çünkü düşmanım bile olsa üzülsün istemem ben. ama bu ablaya edeceğim hak etti çünkü. 48 defa değil, umarım ömrü boyunca aldatılır.

  hadi kolay gelsin şimdi. her aldatıldığında beni hatırla. mucks.
 • bugün sabahın 8’inde okula giderken entrylerinden birinde vermiş olduğu meditasyon egzersizini yaptım. egzersizin son aşamasında nefret ettiğimiz birini düşünmemiz gerekiyordu ama son aşamayı tamamlayamadım. rahatsız oldum. nefret ettiğim kişiye karşı nefretimin azalmasından korktum. onu sevme ihtimalimden korktum. lakin yine de egzersizin en zor bölümü bence nötr birisini düşündüğümüz 2. aşamaydı. nötr olduğum birini bulmak için baya çaba sarfettim. kendisine mesaj atabilseydim buraya entry yazmak yerine direkt ona mesaj atardım. ama mesaj gönderemiyormuşum.
  tiny one sayende meditasyona başlamaya karar verdim. teşekkür ederim.
 • namidiğer queen of fucking everything
  boyu küçük** enerjisi büyük, londra'nın adana büyükelçisi*