şükela:  tümü | bugün
  • hamit altıntop un lakabı.
  • fizikçiler için iş ve işçi bulma kurumu ilan panosu. ilanlara bakıp master doktora ve post doc başvuruları yapabiliyorsunuz. dünya akademi dünyasının trendlerini takip etmek için de ideal.

    adresini verelim eksik kalmasın: http://tiptop.iop.org/
  • bizim diyarda adım atışmak yerine kullanılan deyim. adım atışmak ne demek yaa, futbola da ayak topu deyin madem. hiç mi sens of hümor yeteneğiniz yok? geçen gün, halısaha maçı yapıyoruz, ülkenin dört bi yanından gelmiş ünili gençler olarak. takım kurarken kavga çıktı. "beyler tip top yapalım" dedim. kavga o an bitti. "o ne la", "ne dedin len" nidaları yükselmeye başladı. evet, dikkati başka yöne çekerek kavgayı sonlandırmıştım. hâlâ inanamıyorum ama, tip topu nası bilmezler. gerçi adım atışmaca diye biliyorlar. ama işin özü tip toptur. hatta ilk ucuca adımını atana "sen babandan dayak yemeye böyle mi gidiyon" denip maç öncesi kavga çıkartılır. küçükken öyle ilgimi çekmişti ki bu hadise, babam beni dövecek olsa tip top şeklinde gitmeye yemin etmiştim. hiç dövmedi ama. askerlikte komutana yapma ihtimalim de sıfır. içimde ukte kaldı valla.
  • doksanlarin ortalarinda misir patlagi yogunlugunda ortaya cikan popculara inat tesadüfi sekilde üc hürel ile tanistim. sound olarak cok farklilardi ve her sarkilari bambaska lezzetteydi.

    yönetmen serge bozon avrupa'da da piyasaya sürülen bu kayitlari dinleyip bu sarkiyi fragman müzigi olarak kullanmaya karar vermis. filmin sonunda jenerikte feridun hürel ismini görebilirsiniz.

    feridun hürelin film ile ilgili kendi röportaji
hesabın var mı? giriş yap