şükela:  tümü | bugün soru sor
  • maalesef türkiye sınırları icinde bir gercek.

ne kadar kitap okursan oku, ev duvarına ne kadar diploma asarsan as tip yoksa ne askta ne f.buddycilikte ne evlenecek kiz bulmakta yoksun.

ha dersen ki seks evlilik kari kiz umurumda degil onu bilemem. ama nereye kadar gider ki bu karar bu tartisilir.

onu bunu gecelim yemin ederim ben tipsiz degilim. okuyan biri de degilim. ama bu ulkenin bu konudaki sacmaligina cok uyuz oluyorum arkadas.

bu ulke kadininin utanc verici isine geldigi an bukalemun degiskenligine sinirim. ulan ne koçyiğit erkekleri harcayip umursamiyorsunuz su hayatta.

sirf gorsellik ugruna her salakligini hos gördüğünüz kiro barzo mal erkeklerin sizi bir iki kere isini gördükten sonra kovmasini tipsiz kulturlu erkeğin temiz aşkına degisiyorsunuz ya vallahi hayret billahi mallik.

beni ne gerdiyse artik sabah sabah. belki de sevismem gelmistir buna sarmisimdir. hayirlisi.*
  • kültürlü olmak çok halta yarar, özgüveni yüksek, kendini bilen, doğal olan insanları da kendine çeker ama yazık ki ülkemizde çok fazla sayıda öyle insan yoktur, özellikle yeni nesil daha basit, boş nitelikleri çekici bulmaktadır. ama bu tamamen anlamsız olduğu anlamına gelmez, hâlâ nefes alıyorsak bir umut var demektir. ama siz yine de kültürlü olmayı, sadece ilişkiler için düşünmeyin.