şükela:  tümü | bugün
 • 20 tane türk kızını karşısına koysalar, gidip 1 rus kızını seçecek erkektir. ama olay şu ki ne yunan, ne rus, yine ben sana, sen bana.
 • içtiği biranın şişesini kırmadan, şişenin etiketini sökmeden, boş teneke kutuyu elinde ezip hacmini düşürmeden, açtığı bira şişesinin kapağını eliyle büküp ikiye katlamadan, çocukluğunda yaptığı kumdan kaleyi ve kardan adamı yıkıp üstünde tepinmeden, yanından geçtiği ağacın veya çalının yaprağını koparmadan duramayandır. kısacası yapmayı değil yıkmayı sever, genetiktir. her ne kadar inkar etsek de (ben de dahil olmak üzere) hepimizde biraz da olsa vardır.
 • anladigim kadariyla sadece 15-25 yas arasi erkektir. herkes bir baba, dede, amca vesaire sahibiyken bu kadar hakir gorulmesinin baska bir mantikli aciklamasina ulasamadim cunku. ya da herkes "benim babam,dedem,amcam haric" diyor, e o zaman kim dahil? geriye kim kaliyor? belli degil. ha "benim babam seks duskunu, killi, tipsiz su bu" diyen varsa saygi duyarim.

  ek: bunu kotuleyip zaman otesine sutlayan duran toplarin usta ayagi super zeki kardeslerim, kotulemis olmaniz bu tipik turk erkeginin sizin de babaniz, kardesiniz, abiniz, amcaniz, oglunuz, dedeniz oldugu gercegini degistirmiyor biliyorsunuz degil mi? sen birini hayal ederek (mesela gobekli, killi vesaire) "tipik turk erkegi" diyorsun, baskasi da senin babani hayal ederek tipik turk erkegi diyor. siz daha kendi milletinizi kendi kendinizi asagilaya durun zeka kuplerim benim, killanan adamin dedigi gibi; "bu kadar yabanci amina sikine merakli olduktan sonra, roket diye elalemin sikine dassagina biner oyle gideriz fezaya uzaya." roketleriniz hazir bekliyor, kosun binin gec kalmayin.
 • birine bu şekilde hitap ettiğinizde gurur duymak yerine bozuluyorsa bu işte bir hata olduğunu gösterir.
 • cogunlukla, tipik turk kizi ile evlenerek tipik turk cocuklari uretirler. bu boyle surup gider.
 • davul zurna sesi duyduğunda aslında korkup, kaçması; ya da en azından belli bir savunma durumuna geçmesi gerekendir. üstelik bunun için gayet yerinde 3 sebebi vardır;

  i) sünnet,
  ii) asker uğurlaması,
  iii) düğün.
 • patognomonik özelliği; tipik türk kızına gıcık olmak ve gıcık kaptığı her şeyi bütün türk kızlarına genellemektir.
 • evlendikten takriben 10 yil sonra; sokakta hanimefendi mutfakta asci yatakta orospu olan karisini, sokakta orospu mutfakta orospu yatakta daha da orospu olan kadinla aldatir.
 • haklarında savrulan onca olumsuz eleştiriye rağmen candır türk erkeği.
  en sık görüştüğüm, en yakınım olan üç arkadaşımdan biri ortaokuldan (o zamanlar ilköğretim denen şey yeni başlıyordu).
  onunla aynı lisede farklı sınıflarda okuduk bir de.
  sonra liseden bir sınıf arkadaşımla tanıştırdım onu, garip bir üçlü olduk.
  daha sonra üniversitedeki en samimi arkadaşımla da bu ikiliyi tanıştırdım.
  biri 15, diğeri 11, öteki de 8 yıllık dostlarım bunlar.
  hepsi de kendince gayet sorumluluk sahibi, muntazaman göbekli (eritme faaliyeti içinde göbekli)
  kızlardan çoğunlukla uzak erkekler. lakin bu adamlarla her telden muhabbet etmek gayet eğlenceli ve kolay; astronomi, hava kirliliği, inançlar, siyaset, edebiyat (bu daha çok ortaokuldan arkadaşımla), sinema...
  belki bağlayıcı malzeme benim bilemiyorum (gerçi bensiz de buluşuyor totoşlar), ama ben böylesine bir dostluğun ki ağlayacak kadar kedere bulandığımız zamanlarda özellikle o 15 senelik olanla birbirimizin dert ortağı olmamız, sanki kardeşçesine, yani tarif edilemez.
  o 8 yıllık olanla girdiğimiz ortamda tam bir ikili olmamız (ki bu gün öğrendim kardeş sananlar olmuş), 11 yıllık olanla ha bire inanç ve siyasette zıt oluşumuz. bence bunu ancak tipik türk erkekleriyle yapabilirdik.
  o yüzden kurban olun siz tipik türk erkeklerine. yunanmış, italyanmış hikaye. sanmıyorum ki aralarında bizlerdeki gibi bir muhabbet olsun.