• 500 tl'nin üzerine yatan çakal site. işlem cep bank aracılığıyla gerçekleşince hak da iddia edemiyorsun ibnelere karşı. 'ulan pezevenk para şu saatte şu semtteki atm'den çekildi görünüyor para çekim şifresini de senden başka bilen yok, sen çekmişsin işte, yatır şu parayı hesaba' diyorsun 'yok biz çekmedik' diyip salağa yatıyorlar. ya bu o.ç.larının para çekmek için gorevlendirdiği eleman her gün atıyorum 1 tane cep bank çekimini bunlardan habersiz indiregandi yapıyor ya da bunlar süzme o.çocuğu çok fazla kar edemedikleri müşterileri bir sefer sikelim tam sikelim diyerek böyle dolandırıcılık yapıyorlar.
    bunları görüp de şu saatten sonra bu ve bunun gibi ne idüğü belirsiz sitelere para yatıran olursa başına gelen mustehaktir diyorum.
  • adamlar böyle olayların üstüne utanmadan gevşek gevşek benimde oynadığım diye bir de reklamını yapmaktadırlar.
  • dolandırıcı çakallardır, yatırım yapılan tutarı hesabınıza geçmemek için saçma sapan yollara başvurup açık kimlik fotoğrafı istiyorlar, seri numarası felan açık olacakmış efendim:) çakal bir sitedir uzak durulması gerekir.
hesabın var mı? giriş yap