şükela:  tümü | bugün
  • var boyle samimiyetsiz cinsler.tipindeki noksanligi bilgisiyle kapatmak zorunda kaldigi icin kendini olabildigince modern ve lumpen olmak zorunda hisseder."abi ben bos adam degilim benim okudugum kitaplar izledigim filmler ilgi alanlarim sofistikelik kapitalizm vs vs" kafasindadir cunku bilir ki baska caresi yoktur.kasinti ve entel olmazsa toplumda herhangi bir sifatla yer bulamayacaktir.bunun verdigi kompleksle etrafindaki taş hatunlari cahillikle ve aptallikla suclar.dunya guzeli kizi "oglum cok boş kiz ya muhattap bile olmam" diyerek kompleks masturbasyonu yapar.arkadaslarini da kizi guzel bulduklari icin elestirir.sonrasinda yarim yamalak saclarinin kapatmaya calistigi kelini yastigina koyar."acaba yarin nasil bir lumpenlik yapsam da ulasamadigim cigere bok atsam" diye dusunur.hayat zordur.tatli ruyalardir...
  • tam yerinde tespit.haha.ne kadar da tespit bi tespit.bu tipler bir de tinder da takilip biosuna asil amacinin entellektuel bir conversation oldugunu yazar ki o tiple kari kiz aradigi icin kendisine savrulacak sarkastik kufurleri onceden engeller."ha bu adam tipsiz o yuzden bu kadar entel" diye dusunen kizlar bu kardesimizi sola atar.(ya da saga atar.tinder da hangisi "gec bunu bu tip ne amk" demekse iste oraya atar.)henuz 20 yasinda partilerde kafelerde takilmasi gereken gencimiz, elalem catur cutur sevisirken turk kizlarini gerizekalilikla boklar ki kabul gormemenin acisini bir sekilde disa vursun.bir kez daha hak verdigim tespit.bravo.ek olarak:

(bkz: tavşan dağa küsmüş)
  • bir de yeni bir kız kendisine yüz verince sevgilisini terk eden cinsleri var bunların. evlerden ırak
  • işte o benim. tipsizim ve zor beğenirim.
  • gayet olağan bir durum.

bir insanın sahip olduğu (ya da olmadığı) özellikler istediği şeyi elde etme olasılığını etkiler, neyi arzulayacağını değil. x olan bir kişi y'yi arzulayamaz, z'yi beğenmemezlik edemez diye bir durum yok. dileyen dilediğini istemekte özgür. x olan kişilerin çoğu y'yi elde etme ihtimalleri düşük diye z ile yetiniyor diye her x olan kişinin z ile yetinmesini bekleyip z'yi beğenmeyenlere samimiyetsiz demek düz salaklıktır, had bilmezliktir.
  • bir erkeğin tipsiz olduğu için her kızın emrine amade olacağını zanneden tipitiplerin zoruna giden olay.
  • bir kizi guzel bulmakla emrine amade olmak falan ne alaka ya ahajdjkdk.aha yarasi olan gocundu iste
  • yalnız kalmakla neticelenir. hatta sonsuz yalnızlık. kendimden biliyorum*.
  • ınstagram'da fake hesapları yerine kendi hesabından fotoğraflarına yorum atan ünlüler gibi diğer hesabına geçmeyi unutarak kendi kendini onaylayan yazarın başarısız trollük girişimi.