şükela:  tümü | bugün
  • dostum sana tek bir tavsiyem var. kötü kalpli ol. böyle olursan seni beğenecekler. asla iyi olma ve iyilik yapma. merhametsiz ve can yakıcı ol.
  • kötü kalpli olurlarsa iyice çekilmez olacakları için depresyona girip intihar etme ihtimalleri çok yükselecek kişilerdir.

zaten insanlar seninle muhabbetin iyidir, iyi kalplisindir bundan takılıyor, bir de bunları tersine çevirirsen tek başına kalıp ben nerede yanlış yaptım dersin. maalesef çirkin arkadaşlar, fazla şansınız yok.
  • eğer giyim kuşamınıza dikkat ederseniz, spor yaparsanız, kendinize bakar ve güzel kokarsanız bir de iyi bir diksiyonla kendinizi ifade ederseniz yakışıklı olmasanız dahi muhakkak ilgi çekeceksiniz.

yakın arkadaşlarımdan birinin bu konulara dair çok iyi bir youtube kanalı var. sanırım tam konunun üzerine buraya bırakmam gerek.

https://www.youtube.com/watch?v=6ibjofekqta&t=20s

bu başlıktaki tüm kardeşlerime ''allah çirkin şansı versin'' diyorum.
  • sosyal medya kullanmayın ve sosyal medyadan birşey ummayın.
    insanların arasına karışın.
    kendinize yatırım yapın, maddi ve manevi açıdan.
    bir yada birden fazla konu hakkında kültürünüz olsun. film ve müzik iyidir.
    giyim kuşama girmiyorum zaten.
  • araba, ev, tatil, meslek gibi şeylerin ön planda olduğu fotolar kullanın, mümkünse sahip olduklarınız tamamiyle tipinizin ve karakterinizin önüne geçsin aç kalmazsınız zira basit kızlar bunlara bayılır.
  • yukarıda bir yazar sahip olduklarınız tipinizin önüne geçsin zira basit kızlar (kadınlar) bunlara bayılır yazmış bu kadar nokta atışı bir tespit olamazdı. ama kaliteli bir kadın ile beraber olmak istiyorsanız kendinizi geliştirin, diksiyon ve giyim kuşamınıza dikkat edin, özgüven sahibi olun, kimseye muhtaç olmayın, bilgi ve birikim sahibi olmayı bilin, mevki-makamınıza güvenmeyin, en önemlisi saygılı ve hoşgörülü olun aklıma şuan gelenler bunlar.
  • bedeninin içinde kısılıp kalma sevgili kardeşim. sana o çok yakışan özgüven gömleğini giy üzerine ve çık dışarı. paranla, zekanla, şirinliğinle, neyin varsa onunla, insanların sevgisini kazanabilme özgürlüğünün tadını çıkar. seni tipinden dolayı tercih etmeyecek kadar basit insanlardan uzakta, bol oksijenli, yaşa, gez, eğlen, öl.
  • kötü kalpli olmaları gerektiğine katıldığım erkek grubu. ancak sıralamanın şu şekilde olması lazım (yazın la altın tavsiyeler geliyor gavatlar); ya da vazgeçtim aq ne haliniz varsa görün bir de sizi mi ihya edeceğim.
  • beğenmeyen cici kızına almasın kardeşim. bu kadar net olan olayı kabullenmeye bak.

tam bir sığır olmadıktan sonra hepimizin bir dengi olacaktır.