şükela:  tümü | bugün
  • +yıkayalım mı?

-yok abi eve geçecem

+ (amına kodumun cimrisi)

şeklinde gerçekleşen diyalogtur. adam her yıkayalım mı dediğinde sanki yıkama diyince berbere ihanet etmiş gibi hissediyorum.

affet emin abi.
  • bu benim. en nefret ettiğim şey, berber lavabosuna kafamı eğmektir. ayrıca kafayı yıkatsan bile kıllar muhakkak içeri kaçar. en temizi evde duş almaktır.
  • arkadaş bedava mı yıkıyor adam, bu işe para alıyor. müşteri saç yıkatma parası vermek istemiyorsa yada pahalıysa gider evinde yıkar. belki de yıkamaz kıllı kıllı gezer, keyfi bilir.
  • günlük hayatta karşılaştığınız kişiler buradaki gibi düşünmüyor. herkesin kişiliği, hayata bakışı, tecrübesi bambaşka. hangi olay hangi durum olursa olsun her insanın kendine göre bir yorumu var. burada yazılan özellikle şukelaya giren entry'e göre hayatınızı düzenlemeyin.
  • öğrencidir.

ya da 10 lira fazla vermek istemez ya da yıkatsa bile komple duş almak gerektiğinin farkındadır.
  • bir erkeğin elinin yüzümde gezmesini sevmediğim için ücretsiz olsa dahi yıkatmam saçımı.
  • kafamı yıkatmıyorum çünkü eve gidip bütün bedenimi kıllardan arıdırıyorum.
  • berberin kullandığı şampuandan nefret eden erkektir. ayrıca kafayı yıkadıktan sonra kulaklara pamuk koyup temizlemesi falan iğrençliktir. üstelik senin evde yaptığın gibi 3-5 kere yıkamaz; saçma sapan bir şampuanla yalandan 45 saniye su tutup gönderir. kesilen saçın en az %20-30 'u hala kafandadır.

bu arada son 5 yılda sadece 1 kere yıkattım, onda da aynı parayı aldı. yani paradan dolayı değil, hizmeti beğenmemekten dolayı.
  • kendi saçını kendi şampuanı/sabunuyla yıkamak istiyordur. hassas bir saçı vardır. berberin hoyratça yıkaması sonucu saçlarının kırılmasını istemiyordur. banyodan önce saçına sürmesi gereken bir ilaç vardır vs...