şükela:  tümü | bugün
  • arkadaş bedava mı yıkıyor adam, bu işe para alıyor. müşteri saç yıkatma parası vermek istemiyorsa yada pahalıysa gider evinde yıkar. belki de yıkamaz kıllı kıllı gezer, keyfi bilir.
  • bu benim. en nefret ettiğim şey, berber lavabosuna kafamı eğmektir. ayrıca kafayı yıkatsan bile kıllar muhakkak içeri kaçar. en temizi evde duş almaktır.
  • berberin kullandığı şampuandan nefret eden erkektir. ayrıca kafayı yıkadıktan sonra kulaklara pamuk koyup temizlemesi falan iğrençliktir. üstelik senin evde yaptığın gibi 3-5 kere yıkamaz; saçma sapan bir şampuanla yalandan 45 saniye su tutup gönderir. kesilen saçın en az %20-30 'u hala kafandadır.

bu arada son 5 yılda sadece 1 kere yıkattım, onda da aynı parayı aldı. yani paradan dolayı değil, hizmeti beğenmemekten dolayı.
  • (bkz: saçını kestirdikten sonra berberde yıkatmayan tip)

aa bak birileri daha önce düşünmüş bunu. ne kadar da ilginç öyle değil mi?
  • (bkz: sinüzit)
  • günlük hayatta karşılaştığınız kişiler buradaki gibi düşünmüyor. herkesin kişiliği, hayata bakışı, tecrübesi bambaşka. hangi olay hangi durum olursa olsun her insanın kendine göre bir yorumu var. burada yazılan özellikle şukelaya giren entry'e göre hayatınızı düzenlemeyin.
  • işini bilen erkektir.

kuaförde kafanın yıkanmasına rağmen eve gidip duş aldığınızda bir o kadar kıl-tüy-püsür'ün su giderini tıkadığına şahit olabilirsiniz. elinizle çırpsanız dahi kılların bir kısmının kaldığını farkedersiniz.

kaldı ki bir çok kuaförde saç yıkama işlemi için ayrıca ücret alınmıyor. bana göre tamamen hijyen meselesi.
  • ya ben küçükken ne korkardım saç yıkatmaktan. berbere gitmeden önce dua ederdim saçlarımı zorla yıkamasınlar diye. nefes alamazdım, hele de kulağıma şampuan gelip kulağımı tıkadığı an tamam, kalbim yerinden fırlıyordu. şimdi akılıma gelince gülüyorum..
  • tasarruf erkeğidir, ev geçindirmeyi bilen erkektir. niye boş boşuna para vereyim düşüncesindeki erkektir. kızlar boyle erkekleri kaçırmayın bak.
  • saçım uzun. bildiğin at kuyruğu. o saçı kurutması nerden baksan 10 dakika. eve gidince zaten duş alıp yine kurutacağım. ayrıca özel şampuan kullanıyorum çünkü seboreik dermatit rahatsızlığım var. cimri değilim :)