• bu benim. en nefret ettiğim şey, berber lavabosuna kafamı eğmektir. ayrıca kafayı yıkatsan bile kıllar muhakkak içeri kaçar. en temizi evde duş almaktır.
  • ben genellikle yıkatırım eve yakınsam yıkatmam cimrilik değil berberin doğru düzgün saç yıkadığını görmedim.
  • arkadaş bedava mı yıkıyor adam, bu işe para alıyor. müşteri saç yıkatma parası vermek istemiyorsa yada pahalıysa gider evinde yıkar. belki de yıkamaz kıllı kıllı gezer, keyfi bilir.
  • traş olduktan sonra saç yıkatmamak bir tasarruf yöntemidir
  • öğrencidir.

ya da 10 lira fazla vermek istemez ya da yıkatsa bile komple duş almak gerektiğinin farkındadır.
  • kafamı yıkatmıyorum çünkü eve gidip bütün bedenimi kıllardan arıdırıyorum.
  • bu şekilde yapacağınız tasarruf (her ay saç tıraşı oluyorsanız) 10*12 = 120 tl.

yani 20 lira'ya saç tıraşı oluyorsanız 6 aylık saç tıraş paranız paranız cepte kaldı demektir. gidin o parayla sakal tıraşı için en kalite marka tıraş bıçağı ve traş köpüğü alın. 2 sene de sakal tıraşınız bedavaya gelsin.
  • hemen ardından evde duş alacak olan erkektir.
  • berberin kullandığı şampuandan nefret eden erkektir. ayrıca kafayı yıkadıktan sonra kulaklara pamuk koyup temizlemesi falan iğrençliktir. üstelik senin evde yaptığın gibi 3-5 kere yıkamaz; saçma sapan bir şampuanla yalandan 45 saniye su tutup gönderir. kesilen saçın en az %20-30 'u hala kafandadır.

bu arada son 5 yılda sadece 1 kere yıkattım, onda da aynı parayı aldı. yani paradan dolayı değil, hizmeti beğenmemekten dolayı.
  • kendi saçını kendi şampuanı/sabunuyla yıkamak istiyordur. hassas bir saçı vardır. berberin hoyratça yıkaması sonucu saçlarının kırılmasını istemiyordur. banyodan önce saçına sürmesi gereken bir ilaç vardır vs...
hesabın var mı? giriş yap