şükela:  tümü | bugün
  • avustralya'da çekilmiş bir videoda bir adamın yoldan geçen tır'ın üstünden geçmesine rağmen hala ayakta dümdüz yürüyüp gittiğini gösteren videodur. bir an aha lan castiel bu dedim ama o bonus saçlar olmadı pek. kimse demeden ben diyeyim bari. (bkz: sübhanallah ibretlik bir paylaşım kardeş)

http://video.haberturk.com/…-icinden-mi-gecti/88519
  • ööf yolun sağından yürüyen adamdır, işte bunlar hep çözünürlük
  • o tır oradan geçerken orada olmayan adamdır. after effects diye bir program var, bana yürürken çekilmiş 10 saniyelik bir videonuzu gönderin, isterseniz üzerinizden sizin kullandığınız alev alev yanan bir uçağı geçirteyim, isterseniz karşı istikametten bir tane daha sizden getirtip birbiriyle selamlaştırayım.

halk arasında bilinen tabiriyle fotoşok işte.

edit: bu arada bana mesaj atmayın, programı kullanan ben değilim. meslek gereği ofiste bir çok kullanan arkadaşım var ve zaman zaman buna beş çekecek eğlenceli çalışmalar yapıyoruz.
  • arabanın içinden geçmekten sıkılıp hedef büyütmüş adamdır. seneye de uçağın içinden geçmesini bekliyoruz merakla.
  • sonradan eklenmiş adam. öyle bir adam olsa kameraman tırı değil adamı görüntülerdi. hatta arabadan iner röportaj yapar, "abi din kur müridin olayım" derdi.
  • --- spoiler ---
    çekim yapan kamera araç kamerasıdır. aracı kullanan önce bir tuhaflık görmüş "herhalde adam oradaydı dikkat etmemişimdir" deyip yoluna devam etmiştir. sonra "anaa benim araçta sigorta şirketinin taktırdığı kamera var ya la, bakayım, belki yakalamıştır" diyerek görüntüyü izlemiştir. görüntüyü nette yükledikten sonra kendisinden bir daha haber alınmamıştır.*
    --- spoiler ---

içinizdeki hasan karacadağ ı serbest bırakın.
  • başında adobe after effects presents yazması gereken fake videoda yer alan adamdır.
  • bir avuç sikko haberci(!)nin araştırmadan etmeden insanların kafasını bulandırmasıdır.
    iki saniye dikkatli bakıldığında adamın birinin tırın önüne atladığı anlaşılıyor lan!

burada daha net görülüyor.

o değil de tır şoförünü ayakta alkışlıyorum. yılan sanki amk.
  • icimi tuhaf eden videodur. belli ki adam tirin önüne atlamis, intihar etmek istiyor (en azindan benim gördüklerimden anladigim bu). tirin o muhtesem manevrasindan sonra da sok icinde geriye dogru yürüyor. kim bilir o yürüyüs sirasinda aklindan neler gecti. tabii bir de videonun devaminda neler oldugu da merak konusu. tir soförü iniyor ve geriye dogru yürüyor, muhtemelen o da büyük bir sok yasadi. garip bir videodur.