2 entry daha
  • ressam olabilir. gördüm ben kendisini ve takdir ettim.

bi de düşünün, ne yararsız şeylere vakit harcıyor insanoğlu. misal bilgisayar oyunları, televizyon vs. bu insan da oturmuş, tırnaklarına resim çizmiş. en az 3 saat gerekir o resimleri çizmeye (kuruma süresini de hesaba katınız). bi de yanlış falan yaparsan, hepsini silcen de tekrar çizcen de. ama işte, o da buna harcıyor vaktini. zevk meselesi, tercih meselesi, yetenek ve sabır meselesi.

hemen de dışlamamak lazım işsiz diye.
  • graffiti yapmayı öğrendiği zaman destekleyeceğim kızdır.
  • genelde çok çok çok uzun ve kalın tırnakları olan kızlardır.

süsü püsü geçtim ama o tırnakları o kadar sert ve kalın şekilde nasıl uzatmayı başardığını bize açıklamak zorundadır.
  • 12 yaşındadır. kız kardeşimdir. velettir kısacası.
  • (bkz: işsiz)
  • kadınların erkekler için oje sürdüğünü sananlar tarafından çok yanlış yorumlanmaktadır.
  • instagram'ın gülüdür, has bahçenin bülbülüdür.
  • yanında yöresinde "kızım manyak mısın n'apıyosun, hadi bırak şunu da bana yardım et (ya da dersini çalış vs vs)" diyen yok herhal... imrendim la kendisine.
    yalnız hafiften manyak, daha doğrusu salak olduğunu kabul ediyorum. o emeği minyatür, ebru ya da hat sanatına ver de bi işe yara bari güzelim.
  • bazen gerçekten güzel ve sevimli durabiliyor ancak pek çok kızımızın kezbanlaşmasınada yol açıyor bu şey. hani evde hiç bir işiniz yokken zaman geçirmek için yapıyorsanız ve güzel de oluyorsa yapın ama bunu her hafta her hafta kendine iş edinen kızlar lütfen gidin dantel örün tığ yapın falan hiç yoktan bi kazak atkı bi işe yarasın emeğiniz. hayatınızdan çaldığınız zamana yazık.

zamanın ötesinden gelen edit: hayır anlamadım neyini beğenmediniz?
  • tırnaklarının resmini çekip #nails hashtagiyle instagrama tecavüz eder.
hesabın var mı? giriş yap