• kullanicisinin kendi t-shirtunu kendisinin tasarlamasina ve hemen akabinde verdiginiz siparisi takip eden ortalama 3 gun icerisisinde de giymesine olanak taniyan site.
    istenilen resim veya yazi eklenilip sekilli t-shirtler elde edilebildigi gibi, mevcut olan hazir baskilardan da faydalanilabiliyor.

http://www.tish-o.com.tr/
  • siparişinizi 2-3 gün içinde teslim eden site. ayrıca her türlü mailinize en kısa sürede cevap vermeleri de takdir edilesi.
  • bastıkları malın* kalitesi iyi ama baskı kalitesi değişebiliyor.

sweatshirt 34 lira
    bir yüze baskı 5 lira
    kargo 4 lira
    ->yani 43 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor.

ek: sanırım kargodan ama bana gelen paket kırık çıktı. kullanamıyorum başka şey için. zaten paket sipariş etmedik ama olsun. kırılmasındı.

ek 2: ikinci bir siparişim daha oldu tish-o'dan. ama ne yazık ki gönderdiğim resimdeki (ai formatında bir resimdi hatta) ayrıntıların olmadığı acayip bir tişört geldi. bunun üzerine mail trafiği başladı tişo ile. yerlerine kadar gittim ve bana tişörtü yeniden basıp göndereceklerini söylediler. 2. tişörtte ise daha da alakasız bir resim basılmıştı. resimin renkleriyle, opaklık değerleriyle oynanmıştı. bıkkınlık verdiği için de artık uğraşamadım, yıldım. bir daha kullanacağımı sanmıyorum.
  • gerek t-shirt gerek hizmet kalitesiyle ağzımı açık bırakmış firma.

gönderilen kargo paketi buradan görülebilir;
    http://i258.photobucket.com/…aydindemirci/rs023.jpg
  • keyifle alışveriş yaptığım internet üzerinden t-shirt, sweatshirt aldığım firma.
    site üzerinde kendi tişörtünü tasarlamak kolay ve mümkün (belki bir öneri tişört görüntüsünü birazcık daha büyütseler daha da iyi olur)
    akşam mesai çıkışı bir bayan aradı ve grafiker ile görüştürdü. grafiker bayan sipariş tekrarı yaptıktan sonra doğru anlayıp anlamadığını teyit etti -ki bu kafamdaki ürünü almam için bana çok yardımcı oldu. çok hızlı bir şekilde ve tam istediğim gibi ürünümü teslim ettiler. eşime dostuma önereceğim bir firma. en çok da aramaları hoşuma gitti.
  • gerek sozlukte, gerek sitesinde, gerekse youtube'daki goruntulere dayanarak bir adet lost t-shirti siparis ettigim ve kalitesini merak ettigim olusum. *

yettim desmond kardes, yalniz degilsin

edit: siparisim gerektigi gibi geldi. gayet guzel paketi de, mini klasor gibi cantasi da.
    tisort de gayet kaliteli gozukuyor. bir kac yikamadan sonra tekrar gorusmek uzre.
  • gerçekten çok profesyonelce çalışan bir firma.. internetten yaptığınız alışveriş hakkında hiç endişeniz olmasın.. adamlar en ufak şüpheye mahal vermemek adına üretim alamasındayken "bu seçtiğiniz desen tam olarak t-shirt'ün neresinde olsun istiyorsunuz? çerçeve rengiyle aynı renk tişörtün kumaşı, şu şu renkte çerçeve yapalım ister misiniz?" gibi sorularla size ulaşıyorlar ve işlerini ne kadar iyi yapacak olduklarının sinyalini veriyorlar daha siparişiniz gelmeden.. üstelik kendilerini arayıp kargoya daha önce vermelerini rica ettiğimde ilk başta mümkün olmadığını söylediler, ama arkadaşımın doğumgününe yetişecekti ühüü falan deyince hemen kabul ettiler.. anlayışlılar yani aynı zamanda.. bir de teşefonda sizi grafikerimize bağlıyoruz dediklerinde karşıma süper kibar ve hoş bir konuşması olan bir kadın çıkacağını hiç tahmin etmemiştim açıkçası.. sitenin diğer bu tarz sitelerden farkı, sanırım basit ve insanı çileden çıkarmayan tasarım sistemi.. ayrıca ödeme seçeneklerinde posta çeki ile ödeme olması da ayrı bir güzellik..
  • sen sus tişörtün konuşsun sloganını kullanan, kendin tasarla bölümü ile özgün modeller yapmanızı sağlayan internet sitesi.
  • " mağaza aç " bölümü ile kendi dizaynlarınızı herkese sunma ve üstüne bir de para kazanma fırsatı tanıyarak oldukça orjinal bir yapıya sahip olmuş site.
hesabın var mı? giriş yap