şükela:  tümü | bugün
  • rus pazarına hitap ettiğini düşündüğüm bir reklamları var.
    ormanda suyu biten kız
  • reklamında oynayan kadın, başlarda spor yaparken çok hoş görünüyordu ama reklamın sonuna doğru kadın gitgide çirkinleşti. halbuki başlarda daha sportif daha doğal daha hoş gözüküyordu. ayrıca pek otel reklamı gibi de durmuyor.
  • geçen hafta iş başvurusunda bulundum departman müdürü ile mülakat gerçekleştirdik ve formum onaylandı fakat daha sonra aramadılar otelde çalışan arkadaşımı aradım bir sordur dedim öğrendim ki insan kaynakları müdürü sırf tuncelili olduğum için onaylamamış doğuluları işe almıyorlarmış...sonradan araştırdım beni işe almayan insan kaynaları müdürü ardahanlı...
  • yiyecek içeçek müdürü tarafından aşağıda ki açıklamanın yapıldığı otel:
    " içecek ekibimiz 3 aydır çalışıyor ve çok güzel sunumlar hazırladılar. örneğin biz burada mojitoyu organik yapacağız. kullandığımız nane ve limonu kendi bahçemizde yetiştireceğiz. "

organik mojito
  • rüya gibi otel. bir tatilden beklediğiniz her şeyi karşılayacak cinsten. 5 gün kaldım, otel tatili yapmayı sevmem ancak buradan çıkasım gelmedi. odadaki led tv nin devasalığı, jakuzinin ve banyonun genişliği, manzarası, havuzların temizliği ve büyüklüğü, aquasının heyecanı, dansçıları şovmenleri, snackleri ikramları, hamamı saunası, spası, personelin güleryüzü ve disiplini her şeyi her şeyi... param olsa bir daha mutlaka gideceğim yerdir.
  • güzel bir otel fakat belek'te aynı fiyatı vererek kalabileceğiniz çok fazla alternatif var. yarıştığı otellerin ( maxx royal, cornellia diamond vs. ) çok fazla artısı var titanic'e göre.
  • hizmet kalitesi yuksek bir otel.arti gariptir odanizdan lobiye kadar yuzerek gidebileceginiz buyuklukte bi havuzu var:) guzel otel tavsiye edilir. en azindan rixos gibi kaybolma ihtimaliniz yok:)
  • gençlere tavsiye etmediğim oteldir. evli ve çocukluysanız gitmeniz gereken otel bekarlar ve gençler için pek eğlenceli olmayan oteldir.
  • beş yıldızı haketmeyen otel. çalışanları kaba, ikramları tatsız, keyifsiz tatil mekanı. viskinizin yanına kuruyemiş isterseniz 15 gram bayat fıstıkla yetinmek zorunda kalıyorsunuz. ülkemdeki daha iyi bir alternatif tatil mekanı için bkz. hilton dalaman golf resort & spa
  • balayı için düşündüğüm otel. ama bir de aklımı kaya palazzo golf resort karıştırıyor. tavsiyesi olan varsa hiç olmadığı kadar yeşillenmeye ihtiyacım var.