• - abi sen yoruldun istersen kontrbası ben alayım biraz sen de kemanla devam et...
    + bana bak sen tam gemi batarken aletin üstüne çıkıp kurtulmayı planlıyor olmayasın?
    - aşkolsun abi...
  • ölümü beklemek yerine hayatı yaşamaktır. bir kaç dakika olsa bile.
  • tam 3.509 kemancının yaptığı eylemdir. bunlardan sadece 4 tanesi o esnada titanik'in üzerinde bulunmaktadır.
  • türkiye'min durumunu en güzel özetleyen sahte.

ekonomi krizde,
    eğitim darmadağın,
    terör her yerde,
    adalet tek adamın kontrolünde,
    basın tek ses,
    yolsuzluk had safhada,
    yeşil alan sıfırlandı,
    ülkenin dostu sıfır düşmanı bol,
    herkes mutsuz,
    herkes bir kutupta,
    fırsatı olan herkes başka ülkelere kaçıyor,
    ülke batıyor...

ama biz başkanlık sistemi melodisi dinliyoruz!
  • bu arkadaslar esas oglanimizla esas kizimiz gemide got derdindeyken giy giy giy keman calmaktadirlar. hic paniklemez, muhtesem bir sogukkanlilikla sanatlarini icra eder, 'tamam guzel caliyoruz da bize noolcak? gemi dibi buluyo once bi kaseyi saglama alsak?' demezler.
  • sanılanın aksine, "gemi batmayacak, her şey çok güzel, çalmaya devam edelim" diyerek çalmamışlardır:

(bkz: #110096294)

titanic ile ilgili yüzlerce site ziyaret ettim ama, sadece türkiye'de bu insanlara salak muamelesi yapılıyor.
  • ülkenin içinde bulunduğu durum için fazla naif bir benzetme olurdu. bizde durum daha çok protestoyu bastırmak adına beş yaşında çocuk gibi "aaaaaaa" diye bağıran korumalarla açıklanabilir.
  • herkes akp liler demiş ama bence tam tersi. ben böyle hissediyorum mesela. 16 sene boyunca anlattık dinletemedik. üstüne her seçim sonrası koyduk mu diye dalga geçildik. şu saatten sonra sikimde değil. inşallah dolar 10 tl olur. sırf bunların saray önünde kendini yaktığı günleri izlemek için 3 sene patates yerim. kaddafi gibi terlikle vura vura oldurecekleri günleri göreyim yeter bana. lafla anlatamayacagiz çünkü bunlara. illa gotumuzun sikilmesi lazım. dolar 10tl olunca gorecegim ben o osmanlicilari. elde oklavayla diriliş ertuğrul izleyerek osmanlı kurmaya çalışırsan verirler eline. devlet yönetmek liyakatsiz adamların işi değil
hesabın var mı? giriş yap