şükela:  tümü | bugün soru sor
  • inatla ve ısrarla, neredeyse herkesin isyan ettiği mobil uygulamalarını düzeltmeyen platform.
  • macos uygulaması olmadığı için bir süredir kullanamadığım hizmet. zaten yeni film vermiyor, mevcut filmleri de kafasına göre öyle bir sansürlüyor ki inanamazsınız. iptv olması güzel ama içerik rezalet, hiç izleyecek film bulamazsınız. bulduklarınızda da o kadar çok sahne kesilmiş durumda ki resmen filmler kısalıyor. kesilenler de çok basit sahneler ayrıca.
  • müşteri hizmetleri numarası çalışmayan platform, onun yerine;
    444 1 444 /dahili 4
    sinir sahibi olmadan önce aramanız gereken numara budur, 444 5 375 şeklindeki numara 10 gündür hizmet veremez halde.

sen çok yaşa @roger that (bkz: #71461742)
  • bazi sahnelerde ekranin yarisindan fazlasini mozaikleyen, video kalitesi vcdden hallice, berbat arayuzlu, cop icerikli platform.

bazi ulkelerde insanlar boyle seylere para verebiliyor. yoklugun gozu kor olsun.
  • iptvsi ile uydu platformu birbirine karıştırılmaması gereken şirket. uydusu özellikle belgesel sevenler için enfes.

aylık 19tl'ye şu kanalları türkiye'de izleten platformdur. üstelik orjinal dublaj seçeneğiyle.

----spor---
    eurosport 1 hd
    euruspot 2 hd
    fox sport hd

---belgesel---
    history channel hd
    natgeo hd
    natgeo wıld hd
    natgeo people hd
    discovery hd
    animal planet hd
    discovery science hd
    discovery showcase hd
    dtx hd
    bbc earth hd

---dizi/tv----
    fox lıife hd
    fx hd
    fox crime hd
    cnn ınt

benim aradığım ve izlediğim kanallar bunlar, içerik ve görüntü kalitesi enfes. zaten evimde turksata ayarlı sistem ve kaliteli çanak vardı taktım direkt izlemeye başladım.

ha tabi isteyene tivibu spor isimli futbol kanalı ve 6 tane birbirinden demode leş filmi peşi sıra veren sinetv isimli kanallları da var pakette ama bana hitap etmiyor.

kalan kanallar ise zaten turksat kanalları, bazı platformlar şifresiz yabantvyi belgesel kanallarından gösterdiği için şu platforma, şu kanallarla, şu fiyatla bence laf edilmez.
  • tivibu ev'de de tivibu uydu'da bulunan belgesel kanalları mevcuttur. bilgisayardan izlenen iptv'yi bilmiyorum.
  • bu şeyin uydu olanını tecrübe etme imkanım oldu. kendisi iptv'den daha iyi. çünkü 1080i değil 1080p olarak ayarlanabiliyor ve kanal geçişleri hızlı. ayrıca favori listeleri güzel. iptv kanser ederken bu bayağı iyi.

ancak uydu platformunda iptv'den kanal sayısı daha az (müzik). içindeki tivibu go uygulamasıyla bu kanalları uzun bir yoldan olsa ve muhtemelen kotanızdan yiyecek olsa da izleyebiliyorsunuz.

sonuç olarak yaşadığım şehre dönünce iptv'yi uyduya çevirebilecek miyim onun araştırmasını yapacağım. yeni bağlatacak herkese de uydu olanını bağlatmasını tavsiye ediyorum. öbürü artık işkence olmaya başladı.

düzenleme: taahhüt bitmeden değiştiremiyormuşum.
  • odadan odaya kablo cekmeden kullanabildigim hede.

sozlukte ve internet camiasinda yayin kalitesini bozmadan kullanabilecegim powerline (homeplug) tavsiyesi ararken yeterli ve kesin bilgi ararken maalesef basarisiz olmustum.
    tp-link'in tl-pa4010p modelini deneme yanilma ile tecrube etmek icin aldim ve gayet de basarili olarak tivibu hedesini calistiriyor.

bu essiz bilgiyi dunyayla paylasmaktan mutluyum, zira dunya icin kucuk benim icin ise orta boyutlu bi$i.

(bkz: kesin bilgi yayalim)
  • uefa şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi yayın hakkı 2017-2018 sezonu ile bitecek olan, yeni yayın ihalesine katılmayan ama halen 24 ay taahhütlü olarak spor paketi satan digital yayın sağlayıcısı...

yeni üyeler hollanda, italya, rusya, portekiz ve iskoçya ligleri için alıyorlarsa sorun yok...
  • film kanalları önem verenlerin uzak durması gereken oluşum.filmlerdeki her erotik sahneyi kestikleri için doğru düzgün izleme imkanı vermiyo