şükela:  tümü | bugün
  • odadan odaya kablo cekmeden kullanabildigim hede.

sozlukte ve internet camiasinda yayin kalitesini bozmadan kullanabilecegim powerline (homeplug) tavsiyesi ararken yeterli ve kesin bilgi ararken maalesef basarisiz olmustum.
    tp-link'in tl-pa4010p modelini deneme yanilma ile tecrube etmek icin aldim ve gayet de basarili olarak tivibu hedesini calistiriyor.

bu essiz bilgiyi dunyayla paylasmaktan mutluyum, zira dunya icin kucuk benim icin ise orta boyutlu bi$i.

(bkz: kesin bilgi yayalim)
  • uefa şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi yayın hakkı 2017-2018 sezonu ile bitecek olan, yeni yayın ihalesine katılmayan ama halen 24 ay taahhütlü olarak spor paketi satan digital yayın sağlayıcısı...

yeni üyeler hollanda, italya, rusya, portekiz ve iskoçya ligleri için alıyorlarsa sorun yok...
  • apple tv için uygulama geliştirmeyi unutmuşlar galiba. ya da gerek duymamışlar. keşke duysalarmış.
  • film kanalları önem verenlerin uzak durması gereken oluşum.filmlerdeki her erotik sahneyi kestikleri için doğru düzgün izleme imkanı vermiyo
  • çekmeyen ve yayını durduk yerde kesilip hiçbir arıza numarası vermediği için teknik destek yönlendiren ve ekibin arızanın sebebinin "çanak anten" olduğunu söylemesi üzerine kıytırık bir ayar yapmak için 50 tl ücret talep eden türk telekom hizmetidir.

ayakta soygun firmasının yeni icadıdır.
  • turk takimlarinin avrupa macerasinin kisa surmesi gibi bunlarin da avrupa macerasi kisa surmustur;

(bkz: #72414259)
  • 28 11 2017 , reza davası , kılıçtaroğlu nun rte hakkında para transfer belgelerini açıklaması, uzun zamandır olmayan karmakarışık bir gündem , haberleri izlemek için eve koştuk ama ekran boş...

nedense tivibu da altyapı birçok bölgede çalışmasına başlamıştır, ümraniyede çok bölgeye saat 23 e kadar yayın gelmeyecekmiş.. tam gününü buldular,

3 yıldır tivibu sahibiyim, ilk defar 5 saat altyapı çalışmasına denk geldim , o da tam akşamüstü başlatıp 23 e kadar sürüyor.. haberleri izlemememiz için gibi sanki..

trt nin kılıçtaroğlunun açıklamalarında yayını kesmesi başka - bunların komple kapatması başka.. tam gününü buldular,
  • avrupa maçlarını kaybetmesini, s sport ve nba tv kanallarıyla telafi etmeye çalışan tv izleme şeysi.

s sport'u bünyesine ekleyerek premier lig, formula 1, nba gibi organizasyonları almış oldu. kendi spor kanallarında da serie a, eredivisie, portekiz ve rusya ligleri var. belgesel kanallarını da hesaba katınca karşımıza hiç de fena olmayan bir içerik listesi çıkmış oluyor. paket fiyatları da mantıklı olursa üyeliğimi iptal etmem büyük ihtimalle diye düşünüyorum.
  • allah allaaaah, nba ile s sports'u almış. çıldırdım.