şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kullanmak için tek şartı internete bağlanabilmek olan servis.

  daha önce bahsettiğim, nat geo vb belgesel kanallarını internetten izleyememe sorununa çözüm sunuyor.

  24 aylık söze aylık 5.90 tl. süper.

  ben satın aldım ancak ilginçtir benden hizmet ücretini nasıl alacaklar bilmiyorum. ne turk telekom adsl kullanıyorum ne turk telekom mobil hattım var. ismimi, tc mi falan aldılar sadece ve tamam dediler. bilgisi olan varsa bi aydınlatsın beni.
 • çakal ttnet'in ayda 4.90 lirayı bizden cukkalayan tivibu servisiymiş ki az önce öğrendim böyle bir şeyin varlığını...her ay internet faturası farklı gelmeye başlayınca işin aslını öğrenmek için ttnet'i aradığımda söylediler böyle bir hizmet aldığımı ama böyle bir hizmetin varlığından bile haberim yoktu...5 liranın peşinde bi insan olduğumdan değil ama benden 5 lira ondan 5 lira ötekinden 5 lira derken alttan alttan soyuyorlar milleti...ha işine yarayan bu fiyata bu hizmetten yararlanmayı büyük nimet olarak görenler varsa onlara lafım yok ama ben kullanmadığım bişey için para vermek istemediğimden iptal ettirdim rahatladım...tivibu go tivibu gone oldu asfdsfgh...
 • hiç haberiniz dahi olmadan para ödüyor olabileceğiniz türk telekom hizmetidir.

  türk telekom, ttnet internet abonesiyseniz faturanıza dikkatli bakın. açıklamalar kısmında televizyon hizmeti için 4,90 tl bedel ile karşılaşabilirsiniz. biraz önce ben bunu fark ettim. meğer iki yıldan fazla bir süre şirket internet hattı için bunu da ödemişiz.

  hemen telefon açtım, iptalini talep ettim. ben böyle bir talepte bulunmadım ve buna dair bir sözleşme imzalamadım, bir kez bile kullanmadım. kaç senedir ödediğim ne olacak dedim.

  çok kısa sürede sonuca bağlandı. bir saat geçmeden aradılar ve iade faturası için gerekli bilgileri verdiler. 110 tl geri almak için iade faturamızı düzenledik.
 • smart tv'de ulusal kanallardaki kaçırdığımız dizileri izleyebilmek için tivibu go'ya 24 ay taahhütle aylık 3tl'ye kayıt oldum. inşallah bir yamuk olmaz. haziran'a kadar tüm kanallar açık olacakmış. yalnız sinema paketinde nat geo belgesel kanalları var ama smart tv'de izlenemiyor. mesela bbc earth de mobilden izlenemiyor. bazı kanalların izlenebileceği platformlar değişiyor. dikkat etmek lazım.
 • ipad cihazda ses sorunu olan uygulama. sessiz sinema izliyorsunuz. sesi alabilmek için tablete ayrı bir hoparlör bağlamak gerekiyor.

  iphone telefonlarda ise böyle bir sorun yok.

  edit: cihazı komple sıfırlayıp temiz kurulum yapınca çözüldü.
 • yine benim gibi odasında tv cihazı olmadığı ve istemediği için buna para verenleri üzmüştür.

  gördüğüm kadarıyla oldukça fazla sayıda kanalı yayından almıştır. bunu yaparken de yerlerini değiştirerek dikkatimden kaçmasına çabalamış gibi hissetmeme sebep olmuştur. discovery kanallarının kaldırılmasından sonra allah'tan kalan natgeo kanallarını ve bbc earth durmaktadır.

  hayır parası neyse vereyim diyeceğim ama abone olduğum paketin üstünde bir abonelik paketleri yok. diğerlerinden vazgeçtim de tüm belgesel kanallarını içeren bir alternatif sunun ya. ben tv cihazı kullanmak istemiyorum. her işimi bilgisayarımdan yapıyorum zaten.
 • bu ne ya sürekli hata verip plug-in 3.0'ı kurmamı isteyip duruyor. bunu nasıl çözebiliriz? kuruyorum daha sonra tekrar yine istiyor.

  ekleme: bir süre kullandıkça ne kadar rezalet bişey olduğu ortaya çıktı. bu başlığa, tivibu go paketlerinden birini almadan önce girip okuyan varsa kesinlikle almasın. bende zamanında sadece tivibu go almayı düşünüyordum ancak sonra sinemasever kampanyasından yararlanıp sinema paketi+tivibu go aldım. tivibu go sinema paketi hediyeli yani. tivibu go da bir çok kanal yok. discovery kanalları zaten yok. neyse 1 ay yeni bitti. ilk zamanlar nat geo'u sıkıntısız izliyordum şimdi nat geo gibi belgesel kanalları gitti. paketiniz de bu kanallar yoktur diyor. programın salaklıkları ile uğraşırken birde bu başladı. bir de geçmiş programları izleyebiliyorsunuz mesela 14.10 da başlayan gel zaman git zaman'ın tekrarını izliyim dedim programın yarısını kaydetmemişler. iki dakika da bir de donması ayrı konu. kısacası çok hata var ve kesinlikle tek başına para verilmez. uydu alıp yanına hediye alırsanız tabi işe yarar yoktan iyidir ama kesinlikte tek başına alıp paranızı çarçur etmeyin.

  ekleme: ulan saçma sapan paralar vereceğinize düzgün bir üniversiteye iki kuruş para verseniz o üniversitenin öğrencileri bunun iki kat daha iyisini yapar.
 • kullanılabilirliği yerlerde olan türk telekom servisi. web tv ve mobil uygulama tasarımı, sadelikten ve akıcılıktan o kadar uzak ki sadece basit bir tv kanalı izlemek için açtığım uygulamayı yarı yolda pes edip kapatıyorum. simgeler ve yazıların boyutu bırakın bir engelli insanı, yüzde yüz sağlıklı gözler için bile eziyet gibi.bu hizmetle aldığı ücreti hak etmiyor malesef.
 • hizmete başladığı günden beri uygulama arabirimi 3 kere baştan tasarlanan ve her seferinde daha kötü olan, son hali ise bir televizyon izleme uygulamasının nasıl olmaması gerektiğinin her anlamda gerçek bir örneği olan internet tv platformu. şu anki arabirimi o kadar kullanışsız ve hantal ki, insan gerçekten hayret ediyor.
 • kullanılamayan hizmet.

  pc'de sürekli explorer ve plug in hatası veriyor, android uygulaması çalışmıyor, tv uygulaması kullanıcı adımı-şifremi kabul etmiyor. hepsini aynı adama mı yaptırdınız yahu?