• kullanmak için tek şartı internete bağlanabilmek olan servis.

daha önce bahsettiğim, nat geo vb belgesel kanallarını internetten izleyememe sorununa çözüm sunuyor.

24 aylık söze aylık 5.90 tl. süper.

ben satın aldım ancak ilginçtir benden hizmet ücretini nasıl alacaklar bilmiyorum. ne turk telekom adsl kullanıyorum ne turk telekom mobil hattım var. ismimi, tc mi falan aldılar sadece ve tamam dediler. bilgisi olan varsa bi aydınlatsın beni.
  • çakal ttnet'in ayda 4.90 lirayı bizden cukkalayan tivibu servisiymiş ki az önce öğrendim böyle bir şeyin varlığını...her ay internet faturası farklı gelmeye başlayınca işin aslını öğrenmek için ttnet'i aradığımda söylediler böyle bir hizmet aldığımı ama böyle bir hizmetin varlığından bile haberim yoktu...5 liranın peşinde bi insan olduğumdan değil ama benden 5 lira ondan 5 lira ötekinden 5 lira derken alttan alttan soyuyorlar milleti...ha işine yarayan bu fiyata bu hizmetten yararlanmayı büyük nimet olarak görenler varsa onlara lafım yok ama ben kullanmadığım bişey için para vermek istemediğimden iptal ettirdim rahatladım...tivibu go tivibu gone oldu asfdsfgh...
  • hiç haberiniz dahi olmadan para ödüyor olabileceğiniz türk telekom hizmetidir.

türk telekom, ttnet internet abonesiyseniz faturanıza dikkatli bakın. açıklamalar kısmında televizyon hizmeti için 4,90 tl bedel ile karşılaşabilirsiniz. biraz önce ben bunu fark ettim. meğer iki yıldan fazla bir süre şirket internet hattı için bunu da ödemişiz.

hemen telefon açtım, iptalini talep ettim. ben böyle bir talepte bulunmadım ve buna dair bir sözleşme imzalamadım, bir kez bile kullanmadım. kaç senedir ödediğim ne olacak dedim.

çok kısa sürede sonuca bağlandı. bir saat geçmeden aradılar ve iade faturası için gerekli bilgileri verdiler. 110 tl geri almak için iade faturamızı düzenledik.
  • smart tv'de ulusal kanallardaki kaçırdığımız dizileri izleyebilmek için tivibu go'ya 24 ay taahhütle aylık 3tl'ye kayıt oldum. inşallah bir yamuk olmaz. haziran'a kadar tüm kanallar açık olacakmış. yalnız sinema paketinde nat geo belgesel kanalları var ama smart tv'de izlenemiyor. mesela bbc earth de mobilden izlenemiyor. bazı kanalların izlenebileceği platformlar değişiyor. dikkat etmek lazım.
  • yine benim gibi odasında tv cihazı olmadığı ve istemediği için buna para verenleri üzmüştür.

gördüğüm kadarıyla oldukça fazla sayıda kanalı yayından almıştır. bunu yaparken de yerlerini değiştirerek dikkatimden kaçmasına çabalamış gibi hissetmeme sebep olmuştur. discovery kanallarının kaldırılmasından sonra allah'tan kalan natgeo kanallarını ve bbc earth durmaktadır.

hayır parası neyse vereyim diyeceğim ama abone olduğum paketin üstünde bir abonelik paketleri yok. diğerlerinden vazgeçtim de tüm belgesel kanallarını içeren bir alternatif sunun ya. ben tv cihazı kullanmak istemiyorum. her işimi bilgisayarımdan yapıyorum zaten.
  • hizmete başladığı günden beri uygulama arabirimi 3 kere baştan tasarlanan ve her seferinde daha kötü olan, son hali ise bir televizyon izleme uygulamasının nasıl olmaması gerektiğinin her anlamda gerçek bir örneği olan internet tv platformu. şu anki arabirimi o kadar kullanışsız ve hantal ki, insan gerçekten hayret ediyor.
  • kullanılamayan hizmet.

pc'de sürekli explorer ve plug in hatası veriyor, android uygulaması çalışmıyor, tv uygulaması kullanıcı adımı-şifremi kabul etmiyor. hepsini aynı adama mı yaptırdınız yahu?
  • şirket değeri milyar doları bulan ve sözde teknoloji firması sayılabilecek bir şirketin piyasadaki tv uygulaması. şu boktan uygulamayı bile 24 ay taahhüt ile veriyor ki, biz bir bok yiyoruz ama sizi sömürmeye de devam etmemiz lazım mottosu. karaktersiz keneler.
  • az önce bana türk telekom tarafından 12 ay boyunca ücretsiz kullanım hakkı verildi. nasıl kullanılır, ne gereklidir bilmiyorum. bilenler yeşillendirirse sevinirim.
  • ilk çıktığı günden beri kullanırım ama asla sorunsuz bir programa sahip olamadı. bu da 7 yıl falan demek oluyor. hep bir sorun hep bir bug. geçen gün yeni versiyonda süreyi geriye alıp bir program izliyordum durduk yere gerçek zamana döndü. kaldığım yeri de bulamadım bir türlü zehir oldu program.

artık 7 yıl olmuş, farklı bir şirkete mi yaptırsanız diyorum şu yazılımları? beceremiyorlar işte.
hesabın var mı? giriş yap