• insafa gelerek maçı internetten de herkese izletmeye karar veren kanal.

http://www.tivibu.com.tr/…iz-yayinla-tivibu-spor-da
  • lan iki satır üstündeki entry'yi okumaktan aciz adamları sikmek istemiyor musunuz siz de?

link arayan beyinsizler ordusu yine iş başında. azıcık aramaya çalışın lan azıcık.

maçı şifresiz bir şekilde kendi sitesinden verecek kanal.
  • biraz önce müşteri hizmetlerini aradım. hem hd hem sd versiyonlarının 2 si de saat tam 21:00'da şifrelerinin kalkacağını maç biter bitmez tekrar şifreye gireceğini söyledi

geçen konuşma

-
    -
    -
    -
    ben - hocam yemin et bak çerez falan da aldım eve yoksa bir kahve falan bakayım maç için
    tivibu : valla 21:00 da kalkacak şifresi

not: içinde derin bir korku olmasına rağmen bekleyeceğim spor kanalı.
  • ntv spor'un slayt ve yorumspor olmadan önceki hali gibi olan kanal. gördüğüm kadarıyla türkiye liglerine pek bulaşmıyorlar bence akıllıca bir hamle. oraya girdiğin zaman çıkamıyorsun, 30 for 30 bölümleri, nostaljik avrupa maçları, uefa'nın cl ve el için yaptığı programlar, bbc programları filan güzel, bunlardan devam edin.

yalnız fa cup'ı fakup şeklinde okuyacak kadar futboldan uzak adamlara seslendirme yaptırmayın lütfen.
  • lig maçları için digiturk, cl on eleme macları için dsmart, uefa ve cl grup maçları için tivibu. yani diyorlar ki, futbol izlemeye bayılıyorsanız aylık yaklaşık 200 tl. hem böyle düzenin hem de kapitalizmin amk!

tanım: fenerbahçe'nin uefa kupası grup eleme ilk maçının yayınlanacağı kanal.

not:gs
  • trt spor logosu ile yayın yapan kanal; italya-fransa futbol liglerinin maçlarını gösteriyor.
  • hayatında basketbol ile alakalı olmayan bir dakika geçince adeta panikatak yaşayacakmış gibi yayın yapan eskilerin über, yenilerin vasat kanalı.

yayın akışı şöyle sanırım;

06:00 - basketbol ile güne başlarken
    07:00 - basketbol kahvesi
    08:00 - basketbol gündemi
    09:00 - parkurda mutfak
    10:00 - iğne oyasından smaç yapımı
    11:00 - basketbol ile desti izdivaç
    13:00 - basketbolum şahane
    14:00 - gezelim screen atalım
    15:00 - basketbol ile gün ortası
    16:00 - o basketbol türkiye
    17:00 - parkurdayız
    19:00 - basketbol haber bülteni
    20:00 - kim euroleague ister?
    21:00 - ben bilmem guardım bilir
    22:00 - bear grylss ile olympiakos - anadolu efes maçı
    00:00 - basketbol özel
    03:00 - tahincioğlu süper lig özet

ismi tivibuspor ama ne zaman denk gelsem hep basketbol var. yahu bu dünyada tek spor dalı basketbol mu? bir kanal basketboldan bu kadar nefret ettirir mi kendini ya?
  • az önce hafta sonu spor programında ukrayna'dan canlı yayın yapıyolardı. sunucu arkadaş ukraynada olana konuşmanın sonunda 'dikkat edin şimdi soğuktur oralar. gerçi mehmet* yanında, ona takıl o biliyodur sıcak yerleri' dedi.

canlı yayındasınız lan hahaha herkes troll amk memlekette.
  • kaan reis buraları okuyordur muhtemelen o yüzden yazalım. valla ne yalan söyleyeyim böyle bir kanalı youtube'dan falan izleyebildiğimi öğrendiğim günden beri başka spor kanalı izlemiyorum ve bu kanalda da favori programım ters köşe. eski bölümlerini falan da açtım izledim üşenmeden. gayet keyifli oluyor yani.

lakin kaan reis, sana bir eleştirim yok. laflarım diğer yorumculara. sen her spora az çok ilgisi olan dünyadaki anlamıyla ''gerçek'' bir spor yorumcususun. tamam uzmanlığın basketbol ama futbolla da ilgileniyorsun gördüğüm kadarıyla, formula 1'de takip ediyorsun, tenisi vs. si her şey az çok var. abi şu yanındakilere de bi anlatıver şu durumu da , futbol harici bir sporla alakalı bir konu olduğunda kuantum fiziğinden anlamam ben sosyoloğum triplerine girmesinler gözlerini seveyim.

tamam önder özen işi gücü bırakıp gece nba maçlarını izlemeye kalksın demiyorum ama biraz fikri olsun şu adamın yahu? formula 1 ile alakalı bir soru olduğunda bir fikri olsun. en son şumi zamanında izlerdim demesin. madem bu program gibi topyekün sporun konuşulduğu bir konsept belirlediniz orada oturan yorumcular da topyekün olmalı. ama gördüğüm kadarıyla oradaki tek topyekün adam sensin.

olay basketbol olduğunda tabi ki en çok sen konuşacaksın ama westbrook'un mvp'liği konuşulurken de diğer adamların bir iki söyleyeceği olmalı kanımca. eğer yoksa yorumcular yanlış çünkü. nasıl sen futbol konusunda ''uzmanlığım değil ama'' diye başlayıp 3-5 kelam ediyorsun, onlar da etmeli. hadi uğur boral'da az buçuk heves var. o anlamış durumu, basketbolu tenisi falan takip etmeye çalışıyor bir şeyler söyleyebileyim diye ama önder özen ve ali ece'de 0 arkadaş. (ali ece de kayboldu şu aralar programı bırakmış olabilir)

neyse program güzel. açıkçası televizyon dünyasında ne kadar sevdiğim adam varsa aşağı yukarı toplamış tivibu. nba maçlarını şu acun'dan alsanız, kosova'yı da çağırıp maçları beraber anlatsanız. hatta spiker kilolu arkadaşı da işinden etmek istemem ama şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi maçlarını da kosova'ya sundursanız benim için spor televizyonu nirvanasına ulaşmış olursunuz kanımca.

kadın spikerleriniz çok güzeller ama kötüler. yani nasıl söyleyeyim beyin katmıyorlar olaya. tamam kanal kardeşler kıraathanesi olsun demiyoruz ama biraz daha nitelikli insanlar alsaydınız iyiydi. gerçi onların da sağlıklı yaşam üzerine daha çok gündüz izleyicisine yönelik programları var galiba. onları izlemediğim için bilemedim. seyhan şaşko sen ne tatlı bir şeysin öyle.

ha bir de bi ara e-spor'a yönelik dijital saha diye bir program yapıyormuşsunuz. yine yapınsana amk? yeni haberim oldu benim. vallahi izleyeceğiz lan?

ribaund'dur, nba'de bugündür falan zaten kanalı izleme sebebim. sezon bitti yer yer araya serpiştirin arayı açmayın.
  • 12 tl ye şamp. ligi,uefa ligi,rus ,portekiz,hollanda,premier lig ve seria izliyoruz. dğr tarafta lig 1 ,la liga,premier lig v süper lig 100 küsür tl..
hesabın var mı? giriş yap