şükela:  tümü | bugün
 • tivigo.net adresinde bulunan site. ücretli olarak tüm kanalların (maç, film vb) izlenmesini sağlıyor(muş). bir arkadaşım ve çevresindeki birkaç kişi memnunlarmış. ama haklarında hiç bir yerde bir yoruma denk gelmedim. üyelik yapmayı düşünüyorum.
  edit : türk telekom ile herhangi bir ilişkileri yok. ancak internet aramasında hemen hemen sadece tivibu ve ilişkili siteler çıkıyor.
 • webtvplay de artik yayin yok tivigo ya illa gececen durduk yere 40 tl de gecis ucreti vermezsen yayinda yok ne digim artik bence ellerindeki uyelikleri devrediolar baska firmaya
 • webtv olarak hizmet veriyorlardı sonra tivigo ya geçtiler. bunun için ekstra 40 lira istediler ancak bunun açıklamasını yaptılar. bu işin maliyeti bu kazancımız yok dediler. ne kadar samimi bilinmez. ancak şu an tivigo daha kapsamlı ve tüm platformları sıkıntısız şekilde sunuyor. telefon uygulaması da çok başarılı. telefon uygulaması da yeni bir hizmet bu arada.

  ayrıca 2 yıllık paketi bile normal digitürk paketinin 2 aylık ücretine denk geliyor.
  blutv, netflix platformlarını da saymıyorum .
  her türlü kardasınız sayılır.
 • sürekli yayınları donan ve tavsiye etmediğim iptv sağlayıcısıdır. eskiden çok iyiydi ama artık baya bozdu.
 • kesinlikle kaçarak uzaklaşın. ne destek veriyorlar, ne yayınlar düzgün. webtvplay dönemlerinde çok memnundum, çevreme de tavsiye ettim, şimdi tavsiyemle buraya gelen kişilerden utanıyorum sayelerinde. düzgün iptv sağlayıcısı tavsiye edecek varsa mesaj kutumu yeşillendirebilirse çok memnun olurum.
 • yine bir haftasonu ve yine olmayan yayın. kesinlikle bulaşılmaması gereken platform.
 • bu hafta da yayını saldırı var bahanesiyle kapatmışlardır.

  saldırıyı karşılayamıyorsan yayın satmayacaksın.

  webtvplay zamanlarında iyiydi ancak artık maç izleyemez olduk.

  coiptv.com üzerinden yayın satıyorlar. alma, aldırtma.
 • milleti ne keriz yerine koydular belli değil! en başta da ben. bu da bana ders olur bir daha ip tv falan uğraşmam. şimdilerde farklı sitelerde üyelik satmaya çalışan platform. alma aldırtma.
  edit : buralara yorum yapanları tespit edip üyeliklerini askıya almakla tehdit eden kuruluş.
 • 100 mbit internet bağlantısında bile sürekli yayınları donan çok kötü bir iptv... açıklama olarak: "saldırı var" falan diye bahane üretiyorlar.

  kısacası; kesinlikle üye olmayın, başka alternatiflere bakın...
 • webtvplay zamanında iyiydi çevreme de tavsiye ettim. zorunlu bir şekilde üyelerden para alarak başka servise transfer oldular (tivigo.net).

  başta güzeldi platformlar olsun yayın kaliteleri olsun. ama gittikçe kötü olmaya başladı. 75mbit stabil internetle yayınları izleyemez olduk.

  savunma olarak yok efenim saldırı oluyormuş yayına girilmeyen günler telafi edilecekmiş. bu konuda şikayet ederseniz hesabınızı direkt olarak banlıyoruz diye de tehtit ediyorlar.

  yani ne paranın karşılığını alabiliyorsun nede hakkını arayabiliyorsun.

  telafi edeceğiz... ek günler vereceğiz diyoarlardı. telafi kampanyası yapmışlar neymiş bir yıllık uzatırsan 110 lira daha verecekmişsin. lan dangalaklar neden memnun olmadığım bir servise 110 lira daha vereyim.

  kesinlikle üye olmayın başka alternatiflere bakın...