şükela:  tümü | bugün
  • yüksek kalitede mal yazarımsı. mesaj atıp güya laf sokuyor, engelleyip geçin

yıllar sonra gelen edit: mallığının sebebi bir dolandırıcılık/tecavüz olayında suçluyu ve onu koruyanları eleştirdiğinizde kendi kendine size dolandırıcıyı savunan ergence mesajlar (bu kadar zeka çok değil mi, benim her şafa verecek cevabım var ama önce karşıdakine bakarım..... gibi) atmasıdır. ben engelleyip kurtuldum.
  • kendine nickaltı girme ezikliğine girip hemen çıkacak ekşi personası.
    vurduğum yerde iz bıraktığım için yedikleri ayarı sindiremeyenler buraya kusabilir, baştan söyliim.
  • kendi yazdığı tabirle "nick altı ezikliğine girip hemen çıkacak ekşi personası" olayını kendisinin yaptığı ama absürd şekilde bunu kendisinin yaptığının farkında olmayan şahıs.
  • https://eksiup.com/11ff59997232

ben seni severim sevmesine denin yedek hesabidir. o hesaptan saldirdiklarina bu hesaptan cevap veriyor. yemezler ama

yakin takipteyiz, severek izliyoruz

insanlara noktalama isareti kullanmadigi icin ozel mesajla cahil diyebilecegini dusunen biridir. gerekli cevabi almistir sabah kadar da almaya devam edecektir.

dedem (kabardey prensi hatokşoko atajukin) bu eziğin dedesinin marabasıymış, öyle diyor.

dedesi dedemin karşısına çıksa kelime-i şahadet getirirdi, zira prens hatokşoko en büyük çerkez savaşçısıydı.

nick altı yavşağı (bit yavrusu) bir ezik kendisi, dikkat çekmeye çalışıyor.
    fazla siklemeyin...
  • abazaymış, nasıl tahmin edemedim...

bu eziklik, bu çirkeflik, bu hadsizlik, tam olarak abaza.

bilmeyenler için söyleyeyim, diğer kafkas halkları arasında abazalar için deli, at hırsızı, abaza allah muhafaza denir.

tanım: yarım akıllı bir at hırsızı.