şükela:  tümü | bugün
  • uluslararası faaliyet gösteren bilet satış organizasyonudur.

15 aralık 2014 tarihinden itibaren sosyotix'i bünyesine katacaktır.

internet sitesi için: tık

edit: link güncellendi.
  • kesinlikle tercih edilmemesi gereken şirket. eğer zorunda kaldıysanız benim gibi geçmiş olsun. asla ulaşamayacağınız bir destek birimi var. ne telefonlar açılıyor ne de maillere cevap geliyor.
  • alive open air festivalini kabusa dönüştüren firma. bir daha o festivale gitmez isem tek sebebi bu firma bile olabilir. bu firma biletix tarzı bir firma anladığım kadarıyla.

aynı zamanda bahsi geçen festivalde de para işleriyle ilgileniyordu. çalışanları kimseyle gram ilgilenmiyordu. bir çok kişiyi mağdur etti. içine para yüklettiği kartları hiç bir yerde kullanamadık ve sonra içindeki paraları da iade etmediler. yetkili yoktu, olan görevliler de 'banane abicim gelmeseydin' kafasındaydı. seni gördüğüm yerde yolumu değiştireceğim tixbox bilgin olsun.
  • izinsiz sms gönderimi yapan bilet firmasıdır. sms ler alchemy (bulk sms gönderen bir şirket) ismi altında geliyor mersis no su yok sms leri durdurmak için bir numara da içermiyor. bilet almayı falan geç yakınlarından bile geçilmez.
  • 1 eylül 2015 mulatu astatke konseri için bilet aldığım şirketimsi. bugün tam 3 ay oldu ve iptal edilen konserin parası hala iade edilmedi. ne maillerime cevap veriyorlar, ne telefonlara çıkıyorlar. paramı kara deliğe fırlattım ve bulmak için çırpınıyormuşum gibi hissediyorum. biletixi sevmiyoruz ama en azından paramı çalmıyor.
  • solomun sevdasına bilet aldığımız ancak iptal edilen konserin bilet iadeleri konusunda inanılmaz zorluk çıkaran bir şirket.

sanki borç istiyormuşuz gibi bir tutumları var. geri yatırmamalarının sebebi olarak organizasyon şirketini gösteriyorlar ancak onlardan bilgi alamadıklarını buna yetkilerinin olmadığını söylüyorlar. daha da garibi tixbox'a ulaşabilmek için mail atılması gerektiğini söylüyorlar. çağrı merkezleri inanılmaz işlevsiz ancak bu tabii ki çağrı merkezinde çalışanların değil firmanın suçu.
  • iptal edilen diynamic festival biletlerinin iadesini nasıl ve ne zaman alabileceğimizi soran bir mail attım bu sabah kendilerine. 4 dakika sonra cevap geldi:

"iade işlemleri 1 ağustos'tan itibaren başlamış bulunmaktadır. iade gerçekleştirildiğinde size sms ile bilgi verilecektir. anlayışınız için teşekkür ederiz."

şahsen müşteri hizmetleri konusunda çok başarılı bulduğum ve bu güne kadar hiç sorun yaşamadığım, biletix'ten çok daha iyi işleyen firma.
  • anadolu efes'in kombinelerini bu sezondan itibaren satacak olan firma. inşallah biletix gibi bi şey değildir.

edit: hmm, kargo 12,5 dijital bilet 2,5 tl. efes fan card'ı olanlara indirim var ama efes fan card'ını gireceğin bir alan yok, yani indirim de yok. aferin.

edit2: fan club kartı ayarlardan eklenebiliyormuş.