şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte başlığının olmadığına şaşırdığım ve tiyatroseverler arasındaki dayanışma ile sözlük için faydalı olabileceğini düşündüğüm bilet transferi oluşumu.

tiyatroseverler olarak her ne kadar tiyatro oyunlarına bilet almış olsak da zaman zaman hastalık, başka bir işimizin çıkması, arkadaşımızın gelmemesi vb. gibi nedenlerden dolayı elimizdeki tiyatro biletleri ile kalakalıyoruz. aldığımız biletleri de iade etme şansımız olmadığı oyunlarda bu durum daha sıkıcı bir hal alabiliyor.

işte bu yüzden tiyatroseverler olarak gidemeyeceğimiz oyunların biletlerini buraya yazarak en azından o oyuna çok gitmek isteyenlere yardımcı olabiliriz. vereceğimiz tiyatro biletleri ile tek bir boş koltuğun olmadığı nice dolu tiyatro salonlarına.
  • helal olsun dostum. on numara fikir.
  • tiyatrobuddy uygulamasiyla beraber iyi bir ikili
    olusturacak veritabani.
  • cmylmz – diamond – elite – platinum - plus etkinliğine
    3 nisan tarihindeki gösteriye 1. kategori en güzel yerden 2 kişilik biletim mevcut. sorun şu ki ben yurt dışında yaşıyorum.
    20 mart - 2 nisan veya 30 nisan tarihlere bileti olan ama 3 nisan'da da gidebilecek durumda olan arkadaşlar vardır. biraz empati, biraz sempati, biraz halden anlama.. bilet değiştirmek sıkıntı olmaz, çünkü isim kontrolü vs yapılmıyor zaten.
    hadi sevgili sözlükçüler, gün dayanışma, gün birlik olma günüdür! saygılar, sevgiler...

not: bilet satılık değildir. sadece takas için.
  • şener şen - zengin mutfağı oyunu

bileti olup da gitmek istemeyen varsa, ücreti karşılığında alabilirim. 2 (iki) adet gerekiyor.
  • maslak' ta gösterimde olan 'dünyada karşılaşmış gibi' oyununa iki(2) kişilik;
    öte yandan şener şen - zengin mutfağı oyunu' na da yine iki adet bilet aramaktayım.

bir şekilde gidemeyecek olanların, bu iki biletini ücreti mukabilinde alabilirim..
  • 11 ya da 14 nisan için 2 kişilik bilet almak istediğimiz oyun. satmak isteyen olursa lütfen yeşillendirsin.
  • merhaba arkadaşlar, kız arkadaşım istanbul'da aynı güne farkında olmadan 2 tiyatroya birden bilet almış. oyunlardan birini gişe fiyatından satmak istiyorum. oyunlardan birisi pencere, diğeri cimri. ilgilenen olursa bir yeşil uzağınızdayım.
    etkinlik: pencere
    tarih, saat: 08 nisan 2019 pazartesi, 20:30
    salon: oyun atölyesi / moda
    seçilen koltuklar: m-14, m-16
    toplam tutar: 90,00 tl(45 tl'ye çekildi fiyat.)
  • profesyonel oyununa 24-25-26-27-28 nisan tarihlerinden herhangi birinde 2 kişilik bilet arıyorum, gidemeyecek ya da bileti devretmek isteyen suser var mıdır? ücretinin bir miktar fazlasını da ödemeye hazırım.