• sözlükte başlığının olmadığına şaşırdığım ve tiyatroseverler arasındaki dayanışma ile sözlük için faydalı olabileceğini düşündüğüm bilet transferi oluşumu.

tiyatroseverler olarak her ne kadar tiyatro oyunlarına bilet almış olsak da zaman zaman hastalık, başka bir işimizin çıkması, arkadaşımızın gelmemesi vb. gibi nedenlerden dolayı elimizdeki tiyatro biletleri ile kalakalıyoruz. aldığımız biletleri de iade etme şansımız olmadığı oyunlarda bu durum daha sıkıcı bir hal alabiliyor.

işte bu yüzden tiyatroseverler olarak gidemeyeceğimiz oyunların biletlerini buraya yazarak en azından o oyuna çok gitmek isteyenlere yardımcı olabiliriz. vereceğimiz tiyatro biletleri ile tek bir boş koltuğun olmadığı nice dolu tiyatro salonlarına.
  • bella figura adlı oyuna fazla bir biletim var yazdıktan sonra ilk mesaj atan 3030 nick'li yazar, önce gelmek istediğini söyleyip sözleştikten sonra, haber vermeden gelmeyerek mesaj atan diğer insanların da hakkını yedi.

3030 nickli saygısız, sizden de bilet isterse dikkate almayın, başkasına verin
  • bu başlıkta, fazla bileti olanların biletlerini paylaşmak için yazı yazmaları gerekmiyor mu? ona bilet arıyorum, buna bilet arıyorum diye sürekli olay'ı yakıyorsunuz. sanki elinde fazla bileti olan burayı tek tek okuyacak da mesaj atacak. garip gerçekten...
  • kimilerinin bu ülkeye olan umutlarını yeşerten bir başlık. gündemde kalması için yazdım. iyi transferler.
  • 08.10.2022 - 20:30
    hayat der gülümserim
    ibb şehir tiyatroları ümraniye sahnesi

3 biletim var gidemiyoruz.gitmek isteyene ücretsiz bilgileri vereceğim

edit: biletler yazan arkadaşlara hediye edildi.
  • bu akşam ıbb ümraniye sahnesinde 20.30 cadı kazanı oyununa 3 bilet var.son anda işimiz çıktığından gidemiyoruz.bedelsiz verilecek
  • harbiye muhsin ertuğrul sahnesi'nde bu akşam saat 20:30'da "öldün, duydun mu?" isimli oyun için iki bilet var. program değişikliği nedeniyle biletler boşa çıktı, isteyene verebilirim. ücretsiz.
  • ben de iki öğrenci arkadaşa bilet hediye etmek istiyorum uplayalım arkadaşlar
  • helal olsun dostum. on numara fikir.
  • 11 nisan 20:30 istanbul akm'de saatleri ayarlama enstitüsü oyununa bir adet biletim var. yetişemeyeceğimden, bir öğrenci arkadaşa devredebilirsem sevineceğim.
hesabın var mı? giriş yap