şükela:  tümü | bugün
  • deneyimli oyuncular serhat nalbantoğlu ve hüseyin avni danyal önderliğinde kurulmuş çiçeği burnunda tiyatro. ilk oyunları senelerdir çeşitli oluşumlarda sahnelenmiş bulunan azizname ile bu sezon ckm'de faaliyet göstermektedirler. önümüzdeki sezona yeni projeleri ile başlayacakları da kulağımıza gelmekte. kurulan her yeni tiyatro gibi, uzun ömürlü olması, seyircilerinin ve alkışlarının eksik olmaması tek dileğim. bir dostumun dediği gibi dionysos yardımcıları olsun.
  • tiyatro seyirlik, yakın tarihlerde perde açmayı bekleyen yepyeni bir tiyatro sahnesi. evet çiçeği burnunda ve hem seyircisinin hem de onu hayata kazandıranların heyecanı dorukta..

    yetenekli oyuncular hüseyin avni danyal ve serhat nalbantoğlu 'nun elele vererek, istanbul'a kazandırdıkları bu yeni tiyatro sahnesi, yakın tarihlerde büyük oyunculuklara da sahne olmayı bekliyor. belirtmek gerekiyor ki bu yetenekli oyuncuların kendi alın terlerini de dökerek, hayata kazandırdıkları tiyatro seyirlik, kendi içinde kitabevi de olan bir tiyatro sahnesi.

    tiyatro seyirlik 'i selamlıyor, alkışı bol olsun diyoruz..

    http://www.direngen.net/…roda-seyirlik-merhaba.html

    https://twitter.com/tseyrlk