şükela:  tümü | bugün
  • bence muharrem ince öğretmenlikten sonra politikacı değil tiyatrocu olmalıydı. neden diye soracak olursanız;
    bir gün sahneye çıkar bisiklet şov, başka bir gün traktör şov, yine başka bir gün harmandalı şov yapar. tüm bu sahne şovları bir yana muhafazakarların ve sağ kesimin oyunu kotarmak pahasına cehape zihniyetiyle taban tabana zıt demeçler verir. laiklerin raconuna ters softluklar yapar. kuran kursuna bile gitmiş hem de ayetel kürsiyi en çabuk ezberleyen kendisiymiş, dedesi imam hatip'e gönderip hafız yapacakmış, babası kurbanda ahıra sokmuş. ayrıca hem 50 kere de namaz kılmışlığı vardır taammı.
    ben şahsen ikna oldum. laughing out loud.

muharrem ince markette
    muharrem ince bisiklette
    muharrem ince traktörde
    muharrem ince harmandalı oynarken
    muharrem ince camide 1 * 2 *
    muharrem ince luna parkta
    muharrem ince sek sek oynarken
    muharrem ince koyun otlatırken
    loading...

sizce de tiyatroculukta daha başarılı olmaz mıydı? hem şiir falan da okuyor bazen. bence tiyatroculuk için henüz çok geç değil onun için, başkanlık seçimini kaybeder etmez ilk işi siyaseti bırakıp bir tiyatrocunun yanında işe başlamalı.

ayrıca dikkatimi çekmiştir koskoca cehape'nin adayı muharrem ince'nin youtube sayfasında 13bin takipçisi var. ne kadar da popüler değil mi? videolar da 200-300 ortalama izleme oranına sahip. bence çok ironik. tiyatrocu olsa daha fazla izlenme oranlarına sahip olurdu diye düşünüyorum. hazır daha zaman varken ok troller buradan hareketle twitter'da falan kampanya başlatmalı artık, bu kadar da düşük olmamalı bu oranlar. valla bu rezillik beni bile derinden üzmüştür*

not: güncellenecektir.

edit: 'muharrem ince camide' eklendi
  • eskiden filozoflar vardı şimdi fillizoflar.

(bkz: entry nick uyumu)
  • olmamış şeyleri olmuş gibi empoze etmeye çalışan sürünün yanında ne ki?
  • katılmadığım önerme.

zira, tiyatro konusunda öyle ustalar var ki, yanlarında muharrem ince'nin başarılı olabileceğini düşünmüyorum.
  • şerefsiz totoşun biri ince'nin eyüp sultan camiisinde belli 50 kere namaz kılmışımdır lafının sadece ikinci kısmının videosunu yapmış yüklemiş bu aktroll de onunla algı kasmaya çalışıyor.

lan yürü git mübarek günde kötü kötü konuşturuyorsun insanı.
  • muharrem ince başlığına “tiyatrocu” yazılabilir.

lakin gelip böyle başlık açıyorsan, kötü niyetli yavşağın tekisindir.
  • bence rte daha iyi tiyatrocu olurdu. reis gece 3de sahura giderek hem oynadı hem yönetti hem senaryoyu yazdı.
  • aha gitti bi salak daha. bye troll...efem akpartiliyim oyum ince ye başlığı altında zeka gerektiren imce esprileriyle favladığım akpliler nireee? bu angut nireee...
  • ... dedi haburda megri megri diye gezenler.