• olmamış şeyleri olmuş gibi empoze etmeye çalışan sürünün yanında ne ki?
  • katılmadığım önerme.

zira, tiyatro konusunda öyle ustalar var ki, yanlarında muharrem ince'nin başarılı olabileceğini düşünmüyorum.
  • dünde malum bir havuz medyasında aynı sen gibi birinin yaptığı haberi izledim. 1 saat süren mitingin içinden adamın hatıralarla süslediği konuşmasının sadece o bölümlerini alıp "vaat yok, hikâye var" yazmışlar. sende gülüyor musun bunlara?
  • şerefsiz totoşun biri ince'nin eyüp sultan camiisinde belli 50 kere namaz kılmışımdır lafının sadece ikinci kısmının videosunu yapmış yüklemiş bu aktroll de onunla algı kasmaya çalışıyor.

lan yürü git mübarek günde kötü kötü konuşturuyorsun insanı.
  • role girmek ayrı bir şey yalan söylemek çok daha farklı, hepsinden ziyade yalancı değil
  • bence rte daha iyi tiyatrocu olurdu. reis gece 3de sahura giderek hem oynadı hem yönetti hem senaryoyu yazdı.
  • aha gitti bi salak daha. bye troll...efem akpartiliyim oyum ince ye başlığı altında zeka gerektiren imce esprileriyle favladığım akpliler nireee? bu angut nireee...
  • (#77778700) bu entrisinde 40. yıllık kemalist olduğunu söyleyen tiyatrocu yazarın beyanı. bir umut ışığı aradım yazarın girdilerinde ama ışık ne arar aydınlanmamışta .
    3 hayır ile yolluyoruz kendisini
  • eyüp sultanda 50 kere namaz kılmışımdır cümlesini, 50 kere namaz kılmış mürüq, diye inandırılan beyinsiz trol beyanı.

bunlar araştırmadan sıçmaya, biz de bunları göt etmeye bıkmayacağız.
  • filozof reyiz daha anlamlı konuşuyordu.

edit: bir takım girdi hataları.
hesabın var mı? giriş yap