şükela:  tümü | bugün
  • çok riskli bir nick seçmiş. tam 'yeni bir troll daha gelmiş' diye düşünüyordum ki gözlerimi ovuşturarak tekrar okudum: tiyatro ışıkçısı!
  • haluk bilginer sevgimiz vesilesiyle tanıştığım, samimi bir sohbeti olan yazar. bir gün thom yorke'un yolunun buralara düşeceğini umuyoruz, nasip kısmet tabi.
  • kuantumdan zuhal olcaya, tiyatrodan fiziğe, ka'dan sonelere, haluk bilginere neşet ertaşa ordan einstein'a varabilen bir beyin fırtınası insanıdır kendisi.
  • izmiri ve izmirlileri daha da çok sevdiren can. yine karşıyakasına bütün enerjisini saçmış, evine gelip bilmem kaçıncı kez oğuz atay gecesi düzenlemiştir kesin. şimdi de mışıl mışıl uyumaktadır. sonra kalkar biz yine ayrı yerlerden aynı frekansta konuşmaya devam ederiz. oyundan, filmden, şiirden, kitaptan ve sevdiklerimizden.
  • iyi ki vargillerden bir güzel candır. yukarıda yazdıklarımdan gördüğüm kadarıyla 4 yıl olmuş tanışalı, vay arkadaş. yalnız ertesi gün brando'nun doğması da gözümden kaçmadı, hahahah ayarlasa bu kadar olmazmış. zaten nisan güzelliği işte, insanları da bahar gibi, kutlu olsun. iyi ki var olsun hep, sevdikleriyle, şu yüzümüzü güldürmeyen coğrafyasına da bahar gelsin artık. en karanlık nokta burası olsa, aydınlığa en yakın zamanlarda olsak. tekrardan bi kurtuluş, bi mucize olsa da, işte o kutlu günü cümbür cemaat asıl doğum günümüz ilan etsek. ömrün bahar olsun canım, kestaneli pastaya selam <3
  • geçenlerde beni üzen bir konuda yanıldığımı tesbit ederek içime su serpmiş izmirli, tiyatrocu*
  • çok tatlı, ufacık ipucundan çözen tatlı izmirli**.
  • aramızda epey bir yaş farkı varsa da, meğerse aynı okulun kapısından geçmişiz, aynı sıralarda oturmuşuz, aynı öğretmenler sırtımızı sıvazlamış, aynı öğretmenin beyaz opel'ini seyretmişiz.. :)

çok kısa bir sohbetimiz olsa da oturduğum yerden bana neşe saçtı akşam akşam. birlikte geçmişi andık, öğretmenler gününde utanmadan öğretmen dedikodusu yaptık :)

geç de olsa buradan tekrar öğretmenler gününü kutlayayım o halde :)