şükela:  tümü | bugün
  • philadelphia 76'ers'ın 1992 doğumlu point guardı. arizona'dan mezun olduktan sonra 2015 draftında seçilmemesine rağmen yaz liginde gösterdiği başarılı performanstan sonra sözleşme teklif edildi. kısa sürede de ilk 5'e yerleşti bu evlat. dünkü milwaukee maçında da 7 sayı, 9 rebound ve 12 asist ile oynadı. philadelphia gelişimi için iyi bir takım gibi duruyor, en azından istediği süreleri alacaktır. ayrıca ncaa'den de bildiğimiz gibi iyi bir savunmacı. şu ana kadar az maç olmasına rağmen 2 top çalma ortalama yaptı. fiziği şu anda biraz zayıf ama gelecek var bu çocukta.
  • söylentilere göre cleveland cavaliers peşine düşmüş ama phila oralı bile olmamış.

    bu çocukta yetenek var, iyi bir pasör, iyi bir oyun kurucu. öyle elit bir oyun kurucu olmasını kimse beklemiyor sanırım ama ikinci beş için gayet iyi bir guard olacaktır.
  • knicks'ten sonra bu sefer de magic'e gamewinner atmış guard. bu çocuk basketbolu seviyor.

    https://www.youtube.com/watch?v=ljkobqpz1u0
  • nba'de, aktif oyuncular arasında, oyun zekası en yüksek 5 oyuncudan biri. maç topunda sahada görmek, aynı zamanda da topu eline almasını isteyeceğiniz oyun kurucu.

    kısıtlı atletizmi ve -kısmi- fizik dezavantajı sebebiyle nba'de fazla tutunamaması çok olası, fakat philadelphia maçlarının özetlerini dahi izlenilebilir kılıyor. gösterişsiz ama etkili.