şükela:  tümü | bugün
  • turkiye jokeyler kulubu.
  • te$ikta$ jimnastik klubu
  • maaş bordrosu bu kadar yüksek bir kurum görmedim...

demek ki ne kadar büyük paralar dönüyor ki, orada bir sekreterin aldığı maaşla 2 aile geçinir...

bunu da geçtim, yönetim kurulu üyeleri ve asli üyeler saltanat sürüyor tjk'da...

arkalarını da genel müdür tuncel aydın topluyor. tampon görevi görüyor daha çok.

bir an önce özelleşmeli. adaletsizlik, atlara eziyet, haksızlık, haksız yere işten kovmalar, ayak kaydırmalar,

entrikalar, yönetim kurulu sekreterine asılmalar (hele de sarışın ve yeşil gözlü ise kaçınılmaz olur), birbirinin

kuyusunu kazanlar bu kurumda her şey var. kariyer yapmak gibi bir planınız varsa uzak durulması gereken

bir kurum kesinlikle...
  • (bkz: 10 aralık 2016 beşiktaş patlaması) nedeniyle verilen bir günlük yas sebebiyle yarışlarını iptal eden kulüp. milli yas edilen şu günde bu duyarlılığı gösteren yegane kulüptür aynı zamanda.
  • aprantilerin yarış içerisinde ölümcül kazalara sebebiyet verebilecek çok tehlikeli hareketlerini görmezden gelen, sadece ihtarla geçiştiren, yarış içerisinde yapılan faullere çekilen protestoları kendi içlerinde devam eden oyunları sebebiyle kabul etmeyen ve hayvan sevgisinden yoksun, beceriksiz insanlarca yönetilen çapsız kurum. evet çok büyük paralar dönüyor fakat bu pistlerde yaşamlarını kaybeden jokey ailelerine hiç bir şekilde destek olmayan hayırsız kurum.
  • türkiye varlık fonuna devredilmiştir. çok yakın bir zamanda parayi basan bir şirkete satilacaktir.