şükela:  tümü | bugün
  • tj maxx'in ingiltere versiyonu. londra'da ki subelerinden biri guneye giden brighton yolunun hemen kenarinda bulunur. boyle bir yer varken insanlar baska magazalardan niye alis veris eder diye dusunmusumdur hep..
  • designer markaların cok ucuza alınabıldıgı bu zincirin yalnız londra'da 36 adet mağazası vardır.
  • almanya'daki magaza sayisini 18'e cikarmis zincir. daha gitmedim ama hakkinda söylenenler, en yakindakine 100km yol katetmeye deger görünüyor.
  • türkiye'de 90-130 tl olan bir nike,reebok vs. ayakkabısını 20-30 pounda alabileceğiniz bir markettir.

edit: bunu yazdıgımda pound 2.45 seviyelerindeydi, şimdi ise 4 kusur *
  • londra'da yeni mağazasının piccadilly circus'a açılmasına izin verilmemiştir, dolayısıyla cambridge circus civarına açılmıştır yani leicester square'den beş dakika yürüme mesafesindedir, öyle uzaklara gitmeye gerek yok, kesin uğramak lazım.
  • ucte bir fiyatina new balance marka spor ayakkabilari buldugum yer.
  • magazasinda indirim gunlerinde 90 pound olan ted baker cizmeyi 9 pounda almistim burdan bi zamanlar da etiketinde mi hata yaptilar diye dusunmedim degil yani. bir ara da 12 pound'a gorup de pintilik edip almadigim ayakkabi en son 4 pounda dusunce kendini bana zorla altirtmisti.hayir bi de goz bagiyla dolastiklarina inandigim "hic birsey yok burda" diyen arkadaslarim oluyor o da onlarin sansizligi.haftada bir kez ugramak ruha iyi gelirken 3-5 diyerek harcanan paralar cuzdana iyi gelmiyor.
  • beni buraya kilitleyin, icinde omur boyu yasayabilirim. £202 etiketli topukluyu £16ya almanin mutlulugu neye denktir? piyasaya oranla cok ucuz makyaj urunleri ve parfumler aklimi kaybetmeme yeter. her hafta ugramaya calistigim ya da internetten indirimlerini takip ettigim yeganecik magazalar zinciri.
  • süper dükkanlar zinciridir. her köşesi didik didik edilmelidir. her zaman indirimdedir evet ama iliklerimize kadar indirimi hissettiğimiz dehşet kutsal dönemleri ne zamanlardır acaba? yeşillenen mesaj kutusu ruhumu bir mesruriyetten diğer bir mesruriyete uçuracaktır.
  • yeni ürünlerin haftanın hangi günü geldiği merak edilen mağaza zinciri