şükela:  tümü | bugün
  • sanal bir profilin arkasına saklanıp önüne gelene hakaret eden ve bunu hak edene hak ettiği gibi cevap vermek zanneden ergen ruhlu bir yazar. ruhsal problemlerinin olduğunu düşünmemek elde değil. sözlükten hala uçurulmamış olması ise sözlüğün nasıl leş bir yer haline geldiğinin en büyük göstergesi.

    edit: tam da tahmin ettiğim üzere nick altıma gelmiş pislemiş. artık nasıl bir haleti ruhiyede ise, pazar günü bile internet ortamında hakaret kıyamet kavga edebilecek kadar agresif. türkiye'de yaşıyor olsam yemin ederim sırf ibreti alem olsun diye uğraşır, mahkemeye veririm bunun gibileri. savcılığa dilekçe vermek sonuç itibariyle iki şık şık, bir tık tık.

    edit2: m???????mur! yesil pasaportun ve avrupa'ya ucuncu sinif tur sirketleriyle yaptigi gezilerin kendisine amerika kapilarini acacagini zannetmis ancak havasini ve reddini almis. huyum degildir baskalarinin basina gelen musibetlere gulmek ancak hadsiz, saygisiz ve seviyesiz insanlarin basina gelenlere gulmemek elde degil.
  • kendisine verdiğim ayarlar üzerine bana paragrafsız roman tadında bir mesaj atarak ezim ezim ezilmiş yazar müsveddesi. cevap beklemeden mesajları kapatmasıyla güldürmüştür. ahahahah