• ana muhalefet bile böyle bir açıklama yapamıyor.

demek ki bir topluluk veya insan korkak olmayıp, dürüst olunca gerçekleri konuşabiliyor.
  • isterse 3 kişi açıklama yapsın. söylediğine bakacaksın.

derdiniz kalabalıklar mı? yığınlar mı derdiniz?
    gerçekler mi?

hangi entelektüelin yığınlarla bu kadar hemfikir olduğunu gördünüz. var mı örneği?
  • tkp kim amk diyen arkadaş parmağa değil de işaret edilene bakarsa cahilliğini yenme yolunda sağlam adımlar atabilir.
  • tkp'yi tsk olarak okuyup açıklamayı okuduktan sonra noluyoz lan dediğimdir.

neyse ki tkp imiş.

doğru yolu bulduğunu sandığım için tsk dan özür diliyorum...
  • duygulara tercüman olan açıklamadır.
  • günlerdir anlamaya çalışıyorum, haberleri izliyorum, yaşanılan senaryoda hep bir gariplik var, yani bir kişi de gariplik var demiyor ne garip diye düşünürken ; makul, doğru, gerçekçi ve tam olarak tutarlı bir tavır koyan birilerinin olması çok güzel !
  • tkp kim diyen, dogum günü partime daha çok kişi gelir diyen arkadaşlar; milyon oy alan adamların yaptıkları ortada. adamların ne dediğine bak belki biraz aydınlanırsız. gözü kör olmuş, algıları kapanmış kalabalık bir güruhun içinde kaybolup gitmeyin.
    tkp'nin açıklaması son derece haklı ve sahiplenilmesi gereken görüşlerdir.aksi halde emperyalistlerin çıkar çatışmalarına meze olup durursunuz.
  • arada libya'ya da selam caksaydi tam/cuk diye oturan bir aciklama olurdu.

not: alexdesouza fc
  • açıklamayı ikinci sıraya alma riskini göze alarak sonda diyeceğimi başta diyeyim: dünyayı değiştiren hep bir avuç insan olmuştur. azıcık devrim tarihi okuyun.

açıklamaya gelirsek. her bir kelimesi, cümlesi son derece açık ve sahipleniyorum.
    insanlık bu tip vahşiliklerin, aç gözlülüklerin, doymazlıkların hesabını soracak. petrol için, yeni pazarlar için, silah patronları için kan döküp içenler korksunlar ezilenlerin, öldürülenlerin, yurdundan edilenlerin öfkesinden tabii. korkuyorlar da. varlıklarını bir gün daha sürdürmek için yapmayacağı vahşilik olmayanların korktukları tek şey doğrulup ayağa kalkmış olanlardır. daha ne duruyorsunuz? kalkın artık!
  • haklı cümleler geçer açıklamadır. ırak'ta kimyasal silah var diye ırak'ın anasını siktikten sonra pardon silah yokmuş denildi. amerika bir yeri kimyasal silah bahanesiyle bombalamaya hakkı olan bir devlet değil. bugün suriye'nin zor durumunda sırtımızı dönersek yarın olası bir türkiye sıkıntısında bir komşunun olası yardımı engellemiş oluruz. en uzun sınırımız suriye sınırı. yarın bizde bir şey olduğunda bu sınırı kontrol etmemiz çok güçleşir.

ak parti kandırılmaktan harap ve bitap düştü. inşallah suriye politikasında ki kandırılmalarını bırakır. komşuda çıkan yangın bizi de saracak. geçen senelerde olanlar sadece paça tutuşmasıydı.
hesabın var mı? giriş yap