şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir yıldız tilbe vecizesidir.

kaynak
  • (bkz: nedir yani)
    (bkz: da ayrı)

edit: başlıkta ayrı yazılmış. doğrusu "dolarda" olacak
    edit: demek istediğim tweetin kendisinde "da" bitişik yazılmış. eğer başlık o tweet için açıldıysa "dolarda" olmalı
  • “doların içine tüküreyim, canım tl.

parayı icat edeni allah mezarında rahat yatırmasın.

pound da euro da basalım. dünyanın bütün paralarını basalım. nedir yani, paraysa para.

bence dünyadaki bütün ülkelerin paralarının değerleri aynı olmalı. birini diğerinden üstün kılan ne ki?

inşallah 1’e kadar düşer.

o kadar borcu nasıl ödeyeceğiz? kıyamete kadar biter mi o kadar borç. dolar basalım tl gibi, verelim, ha onlar basmış ha biz ne fark eder?” şeklindeki yıldız tilbe açıklamalarıdır.

iyi niyetinden şüphemiz yok da ablacım herkes sadece kendi uzmanlık alanı/ işi hakkında yorumlarda bulunsa keşke dedirten açıklamadır aynı zamanda.
  • hadi bu yıldız tilbe; deli dolu, pezevenklerin elinden kurtarılmış (kalaşnikof'a kafan atan ibrahim tatlıses'in ifadesine göre) bi' kadın. bunun kalibresi bu zaten, anladık.

iyi de kardeşim, ben bunu üniversite mezunu, kalantor adamlardan falan da duyuyorum? onu ne yapacağız?

bir ülkenin para basmasının, onun en önemli egemenlik haklarından biri olduğunu, başka bir ülkenin, o ülkenin parasını basmasının imkansız olduğunu, bunun savaş nedeni olduğunu anlamıyor olabilirler mi?
  • sosyal medyadaki bazı yazdıklarına fazla değer verip havaya sokunca olan olmuştur. ülkenin sanatçısı "dolar basalım sorun çözülsün" diyor.

ey gidi cerrahpaşa!
  • yıldız tilbe işte daha fazla ne bekleniyor bilemedim
  • ablacım sen bu işlere girme yaaaa
  • yildiz tilbenin basligi acan ve altina ciddi ciddi kadina “giydiren” mallardan daha akilli oldugunu gosterir.
    ciddi sekilde aliksiniz amk.
  • malum kitlenin düşüncelerine tercümanlık etmiş.
  • "poundta yuroda".
    hay seni sanatçı diye yere göğe sığdırmayanların...