şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şimdi efendim, bu arkadaşlar milliyetçilik şovu yapmayı çok severler. alman üretimi arabalarının arkasına bozkurt silueti yapıştıran mı dersin, plakasına rte yazdıran mı dersin, dombrayı son ses açıp da huzur kaçıran mı dersin, eklemek istedikten sonra örnekler çoğalır.
    vuralım, asalım, keselim kafasındadır çoğu. hiçbir şekilde elini taşın altına koymadığı için kafasına göre sosyal medyada savaş taktiği falan verir memlekete, sanki kale alan varmış gibi.
    geneli obeziteden mustarip olan bu arkadaşların en sevdikleri aktivite yazın türkiye tatilidir. yani bu zatlar o rönesansı yaşamış, birçok tartışma konusunu aşmış, huzurun ve entelektüelitenin hüküm sürdüğü topraklarda sade ve sadece yazları yapacakları türkiye tatili için yaşarlar.
    yaşadıkları yere sövüp sayarlar. o kadar milliyetçidirler(!) ki tl'nin diğer paralar karşısında değer kaybetmesini zevkle karşılarlar. mest olurlar, tl ne kadar düşerse türkiye tatilinde o kadar kral olacaklardır. oy verme zamanı geldiğinde kim ülke ekonomisinin içine en iyi sıçabilecekse onu desteklerler. bozuk türkçe'leriyle video çekip diğer partileri teröristlik ve dolandırıcılıkla suçlarlar.